Rafin na majowych targach nieruchomości


Firma Rafin na targach „Przyjdź, Kup i Zamieszkaj NA SWOIM”, których jest partnerem, zaprezentuje planowaną inwestycję – Wybrzeże Reymonta. 16 i 17 maja, na stoisku firmy nr C6 będzie można zapoznać się także z ofertą gotowych mieszkań – na Złotej Podkowie i Dobrym Osiedlu oraz w trakcie realizacji – na Kępa Mieszczańskiej, jak również z ofertą domów – na osiedlu 12 Miesięcy w Iwinach.

 

Nowe Osiedle – Wybrzeże Reymonta – którego budowa właśnie ruszyła, zlokalizowane będzie przy ul. Reymonta we Wrocławiu. W ramach pierwszego etapu powstaną 141 nowoczesne mieszkania o metrażu od 31 mkw. do 80 mkw.  Klienci będą mieć do wyboru lokale 1, 2 i 3-pokojowe o zróżnicowanych rozkładach. Zarówno ta inwestycja, jak i pozostałe firmy Rafin objęte będą specjalną promocją targową.

 

Jak mówi Piotr Wiak, Wiceprezes Zarządu ds. handlowych Rafin: „Systematycznie rozbudowujemy portfolio naszych inwestycji na Dolnym Śląsku. Obecnie jest dobry czas na wprowadzenie kolejnej – Wybrzeża Reymonta, którą zaprezentujemy klientom po raz pierwszy 16 maja w Hali Orbita. W naszej opinii to doskonały czas na zakup własnego M – ceny mieszkań są bardzo atrakcyjne, a kredyty znacznie tańsze”.

 

Firma Rafin zdecydowała się zostać partnerem targów.  Jako jeden z największych deweloperów na Dolnym Śląsku chętnie angażuje się w inicjatywy skierowane do klientów i mieszkańców Wrocławia, wspierając rozwój Wrocławia i tym samym -polepszając standard życia jego mieszkańców. Osoby, które odwiedzą 16 i 17 maja targi, przy ul. Wejherowskiej 34 we Wrocławiu, będą mogły skorzystać z ofert specjalnych, przygotowanych przez deweloperów, wziąć udział w konkursach, jak również uzyskać porady prawne, finansowe i oczywiście dotyczące rynku nieruchomości.

 

…………………………………………………

Firma Rafin zaangażowana jest w szeroką gamę projektów, obejmujących powierzchnie komercyjne i mieszkaniowe. Rafin jest m.in. inwestorem osiedla Złota Podkowa na Krzykach, Dobrego Osiedla na Zakrzowie oraz 12 Miesięcy – domków w zabudowie szeregowej w Iwinach, na granicy z Wrocławiem. Najnowszą inwestycją firmy jest prestiżowe osiedle Kępa Mieszczańska, realizowane w samym centrum Wrocławia, przy ul. Dmowskiego. Kępie Mieszczańskiej przywrócona zostanie jej dawna świetność. W centrum miasta powstanie miejsce, w którym można odciąć się od miejskiego gwaru, wypocząć wśród zieleni, tuż nieopodal rzeki. W najbliższym otoczeniu osiedla planowane są także parki i bulwary nad Odrą, które powstaną na niemal 4 hektarach terenów zielonych.

 

Spółka nie ogranicza się tylko do inwestycji mieszkaniowych. Jest również właścicielem  Hotelu Europejskiego, Polonia oraz Nowego Hotelu Piast, położonych przy jednej w największych wrocławskich ulic – ul. Piłsudskiego. Tym samym bierze aktywny udział w modernizacji ścisłego Centrum Wrocławia. Odrestaurowany Hotel Piast dołączył do budowli, które stanowią o świetności jednej z najstarszych ulic miasta. Hotel bierze udział w konkursie Fasada Roku firmy Baumit w kategorii „Budynek po renowacji”. Rafin jest też firmą zaangażowaną społecznie. Firma została sponsorem zawodowego turnieju tenisowego ATP Wrocław Open, a sponsorowana przez Rafin drużyna UKP Rafin Olimpiakos (młodziki) zakwalifikowała się do finałów wojewódzkich 15 edycji turnieju Z podwórka na stadion o puchar Tymbarku. Więcej informacji www.rafin.pl