Rafin z ofertą mieszkań na lutowych Targach we Wrocławiu


7 i 8 lutego w Hali Stulecia odbędzie się pierwsza dolnośląska edycja Targów Mieszkaniowych Nowy Dom Nowe Mieszkanie organizowanych przez Murator Expo. Osoby poszukujące mieszkania lub domu będą mieć okazję, aby dokonać przeglądu ofert gotowych i planowanych lokali z Wrocławia i okolic. W czasie dni targowych deweloperzy przewidzieli specjalne rabaty oraz akcje promocyjne.

Możliwość bezpośredniego spotkania z wystawcami, uzyskania informacji z pierwszej ręki oraz porównania ofert to największe korzyści wynikające z uczestnictwa w targach. Równie istotna jest szansa negocjacji cen z deweloperami.

Jak mówi Piotr Wiak z firmy Rafin:  „Osoby poszukujące mieszkań, w czasie targów, mogą liczyć na promocje oraz atrakcyjne upusty cenowe. W Hali Stulecia będziemy oferować gotowe mieszkania na osiedlach Złota Podkowa oraz Dobre Osiedle, jak również inwestycję w trakcie realizacji – na Kępie Mieszczańskiej, niemal w centrum Wrocławia. Klienci, którzy odwiedzą stoisko nr 80 z pewnością mogą liczyć na niższe ceny”". Swoją ofertę zaprezentują deweloperzy, banki i pośrednicy w obrocie nieruchomościami. Organizatorzy zapraszają na targi całe rodziny – przewidziane jest specjalne miejsce zabaw dla dzieci z fachową opieką. Targi otwarte będą w godzinach od 10.00 do 17.00 7 i 8 lutego 2015 r.

Rafin Deweloper

Firma Rafin to jeden z największych deweloperów na Dolnym Śląsku. Firma działa nieprzerwanie od 2000 roku, stale też rozbudowuje szeroki portfel nieruchomości. Działalność Rafin obejmuje zarówno projekty związane z powierzchniami mieszkaniowymi, jaki i  komercyjnymi. W ofercie Firmy znajdują się  atrakcyjne inwestycje m.in.  Złota Podkowa, Kępa Mieszczańska, Dobre Osiedle oraz 12 Miesięcy, wszystkie zlokalizowane we Wrocławiu lub w jego okolicach. Firma jest również właścicielem hoteli: Europejskiego, Polonii i Piasta, zlokalizowanych przy ulicy Piłsudskiego, w renowacji i modernizacji której aktywnie uczestniczy.

, ,