Rossmann dołączy do najemców Centrum Handlowego Platan


W ostatnich tygodniach doszło do podpisania pięcioletniej umowy najmu, na mocy której wkrótce do grona najemców zabrzańskiego centrum handlowego Platan dołączy marka Rossmann. Obecnie trwają prace przygotowujące lokal do otwarcia, które nastąpi jesienią tego roku. Zmiany dotyczą także najemcy CARRY, który poszerzył swoją ofertę w Platanie o kolekcję dziecięcą.

Rossmann wynajmie lokal o powierzchni ponad 380 m2. Asortyment drogerii Rossmann to obecnie 15 000 artykułów zarówno znanych i renomowanych firm zagranicznych, jak również polskich. W Polsce Rossmann posiada obecnie 885 sklepów w 380 miastach.

CARRY, który obecny jest w Centrum Handlowym Platan od początku działalności centrum i zajmuje lokal o powierzchni 592 m2, poszerzył z kolei swoją ofertę o kolekcję dla dzieci. CARRY KIDS jest dostępna w rozmiarach 98-128 cm dla dziewczynek i chłopców w wieku od 3 do 8 lat. Kolekcja oferuje T-shirty, bluzki, spodnie, legginsy, sweterki i bluzy.

„Kolejna podpisana umowa najmu to potwierdzenie, że Platan jest interesującym miejscem do prowadzenia biznesu. Cieszymy się, że tak znana i lubiana przez Polaków marka zdecydowała się dołączyć do grona najemców naszego centrum handlowego, a salon CARRY wprowadzić do swojego asortymentu w Platanie kolekcję dziecięcą” – mówi Aneta Górska, dyrektor centrum handlowego Platan.

Drogeria Rossmann zlokalizowana będzie w sąsiedztwie salonów Cropp, House, Camaieu oraz Pretty Girl. Marka CARRY znajduje się w pobliżu sklepów CCC i Centro.

Informacje o firmie:

Centrum Handlowe Platan to miejsce w samym centrum miasta, gdzie oprócz zakupów można miło spędzić czas. Na terenie centrum znajduje się hipermarket REAL oraz 81 butików i punktów usługowych, m.in. Deichmann, RTV EURO AGD, Carry, CCC, Sephora, Go Sport oraz Reserved. Platan jest centrum rodzinnym, przyjaznym dzieciom i ich opiekunom.  

Właścicielem obiektu jest firma IVG Immobilien AG. Zarządcą CH Platan jest firma Apsys Polska S.A.

www.chplatan.pl