Home Biznes Szkolenia w Bydgoszczy

Szkolenia w Bydgoszczy

Szkolenia w Bydgoszczy

Najważniejsze w życiu są marzenia, prawda?  Jednym z naszych była wspólna praca i  organizacja spotkania Charmsy Biznesu dla 100 kobiet. Celem jest poznanie i rozmowa o tym, jak osiągać sukces w biznesie. Swoim przykładem chcemy motywować  wszystkich tych, którzy szukają drogi do własnego sukcesu. Rozprzestrzeniamy infekcję zwaną pasją, determinacją i afirmacją życia!
W ramach działań Charmsy Biznesu zapraszamy na szkolenia do Bydgoszczy – z mediów społecznościowych, marki osobistej i planowania. Szczegóły na stronie: http://www.charmsy-biznesu.pl/szkolenia.html

A 8 marca świętujemy tak: Tylko dla Kobiet – wyjazd do SPA: https://www.facebook.com/events/1530330507245588/ 

 

Agencja Marketingowa M4Bizz M4Bizz to Agencja Marketingowa, która specjalizuje się w kompleksowej obsłudze Marketingowej i PR-owej naszych partnerów.Firma powstała w lutym 2011 r., ale doświadczenie naszego zespołu sięga lat 90, kiedy to część z nas zaczęła swoją przygodę z pracą zawodową. Zaspokajamy potrzeby najbardziej wymagających Klientów. Badamy ich potrzeby, stawiamy diagnozę i proponujemy działania. Kreatywnie podchodzimy do każdego powierzonego nam zadania.Naszą wartością jest zaangażowanie w każdy projekt, nad którym pracujemy. Wierzymy, że reklama jest dobra na wszystko. Istniejemy dla naszych Klientów/Partnerów – dla nich gotowi jesteśmy pracować dzień i noc… Naszym celem jest zabrać w marketingową podróż wszystkich wyjątkowych Klientów.