Home Biznes Vision Express w NoVa Park

Vision Express w NoVa Park

Vision Express w NoVa Park

W środę 22 października w gorzowskim NoVa Park został otwarty salon optyczny Vision Express. Nowy najemca zajmuje lokal o powierzchni 76 m2.

Vision Express jest liderem w branży optycznej. Łączy usługi medyczne oraz sprzedaż okularów i soczewek w jednym miejscu, zapewniając profesjonalną obsługę i opiekę lekarzy specjalistów. W ofercie salonu można znaleźć najszerszy asortyment opraw okularowych znanych marek, w tym również takich, które są dystrybuowane tylko przez Vision Express. Wartości, którymi kieruje się Vision Express to wysoka jakość usług, szacunek dla klientów, najwyższa troska o wzrok klienta, wysokie standardy usług optycznych i okulistycznych.

W salonie w NoVa Park każdy klient może liczyć na profesjonalną poradę, dobór najlepszych rozwiązań oraz szybką realizację i najkorzystniejsze ceny. Oferta obejmuje również badania optometryczne, dobór soczewek kontaktowych najlepszych marek, w tym również marki własnej iWear.

„Cieszymy się, że kolejna marka nam zaufała i dołączyła do grona najemców NoVa Park. Vision Express to połączenie usługi medycznej ze sprzedażą okularów – wszystko w jednym miejscu, szybko i na najwyższym poziomie. Jestem przekonana, że oferta proponowana przez Vision Express przypadnie do gustu mieszkańcom Gorzowa i okolic” – mówi Joanna Bagińska, dyrektor NoVa Park.Salon Vision Express operuje na powierzchni 76 m2 i zlokalizowany jest na parterze, naprzeciwko salonu Super-Pharm.

Informacje o firmie:

NoVa Park to największe i najnowocześniejsze centrum handlowo-rozrywkowe w województwie lubuskim, którego uroczyste otwarcie nastąpiło 18 kwietnia 2012 roku. Zlokalizowane jest w centrum Gorzowa Wielkopolskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie kulturalnych i rozrywkowych symboli miasta, bulwaru nadwarciańskiego oraz głównych szlaków komunikacyjnych. Na terenie obiektu funkcjonują: supermarket Piotr i Paweł oraz liczne sklepy i punkty usługowe, w tym marki nieobecne dotąd na rynku lokalnym, takie jak H&M, Intersport, Lindex, KiK, KFC, Pure Fitness, Home&You, Super–Pharm, Cubus, Centro, Smyk, Sephora, W.KRUK, Mohito, Bershka, Ryłko czy 4F.

Właścicielem obiektu jest węgierski deweloper Futureal. Zarządcą NoVa Park jest firma Apsys Polska S.A.

www.nova-park.pl