Wieczorne szaleństwo zakupów w Centrum Handlowym Osowa


Nie prześpij okazji! Już 11 kwietnia w godzinach 19.00-22.00 Centrum Handlowe Osowa zaprasza na wyjątkowy Wieczór Rabatów. Każdy, kto pragnie za niewielkie pieniądze podążać za aktualnymi trendami powinien koniecznie odwiedzić gdańską galerię już w najbliższy piątek.

Promocje sięgające nawet -70% czekają na wszystkich mieszkańców Trójmiasta i okolic, którzy wezmą udział w wieczornym szaleństwie zakupów w Centrum Handlowym Osowa. Benetton, Big Star, Aryton, Kemer, Jacqueline Riu, Reserved, Mohito czy Wojas to tylko niektóre znane marki, które oferują asortyment ze swoich najnowszych kolekcji w bardzo przystępnych cenach.

Wieczór Rabatów to doskonała okazja zakupowa nie tylko dla fashionistek, ale również dla amatorów sportu czy też miłośników dobrej książki. Bogata oferta najemców Centrum Handlowego Osowa sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie. Fantastyczne obniżki czekają także w salonach: American Classic, SWISS, GO Sport czy w księgarni Matras.

Dodatkową atrakcją dla klientów CH Osowa będzie możliwość otrzymania w prezencie karty podarunkowej o wartości 50 złotych, która czeka na pierwsze 100 osób, które podczas Wieczoru Zakupów zrobią zakupy w Centrum Handlowym Osowa na kwotę minimum 250 złotych (w tym maksymalnie 50 złotych wydane w Hipermarkecie REAL).

„Kwietniowy Wieczór Rabatów to kolejna odsłona sezonowych wyprzedaży w Centrum Handlowym Osowa. Atrakcje zbliżającego się piątkowego wieczoru to ukłon w stronę tych wszystkich klientów naszej galerii, którzy na co dzień nie mają zbyt dużo czasu na zakupy lub są łowcami promocji. Mamy nadzieje, że wieczorowe szaleństwo zakupów przypadnie do gustu każdemu, kto lubi wyjątkowe okazje” – mówi Agnieszka Wojtaszczyk, dyrektor Centrum Handlowego Osowa.

Informacje o specjalnych ofertach najemców na Wieczór Rabatów znajdują się na stronie internetowej: www.chosowa.pl.

Informacje o firmie:

Centrum Handlowe Osowa to jedno z pierwszych centrów handlowych w Trójmieście. Zlokalizowane jest przy Obwodnicy Trójmiasta, przy trasie będącej przedłużeniem autostrady A1 i prowadzącej na Hel (droga krajowa S6), co świadczy o dobrym skomunikowaniu obiektu oraz łatwym i szybkim do niego dostępie. Na terenie centrum znajduje się największy w Trójmieście hipermarket REAL, liczne butiki i punkty usługowe oraz plac zabaw wraz z wykwalifikowanym personelem sprawującym opiekę nad dziećmi. CH Osowa to miejsce przyjazne rodzinom oraz osobom niepełnosprawnym. Nowoczesna strefa restauracyjna z darmowym dostępem do bezprzewodowego internetu idealnie nadaje się na spotkania biznesowe oraz dla osób będących w podróży.

Właścicielami Centrum Handlowego Osowa są firmy: Pradera Gdańsk Osowa Sp. z o.o., należąca do funduszu PCEF zarządzanego przez Pradera Europe oraz OIK Gdańsk Retail Project Sp. z o.o.

www.chosowa.pl            

,