Home Biznes Wiosna pełna nagród z Centrum Handlowym Osowa

Wiosna pełna nagród z Centrum Handlowym Osowa

Wiosna pełna nagród z Centrum Handlowym Osowa

W sobotę 1 marca Centrum Handlowe Osowa wystartowało z wiosenną loterią, w której na klientów czeka aż 40.000 zł i 1000 nagród do wygrania. Każdy, kto zrobi zakupy za 100 złotych, wygrywa! Zabawa potrwa do 16 marca.

Nagrody są na wyciągnięcie ręki! Co zrobić, aby wygrać? Wystarczy:

  • zrobić zakupy na kwotę minimum 100 złotych w Centrum Handlowym Osowa (w tym co najmniej 50 zł w sklepach galerii);
  • pokazać paragony hostessie i odebrać kartę uczestnictwa w loterii;
  • sprawdzić kartę do gry w każdym z trzech multimedialnych kiosków znajdujących się na terenie centrum.

Do wygrania w najnowszej loterii Centrum Handlowego Osowa są karty podarunkowe o wartości 30, 50, 100 oraz 500 złotych, a także kubki i specjalne rabaty na zakupy w sklepach i butikach zlokalizowanych w gdańskiej galerii. W finale loterii, w którym udział może wziąć każdy, kto wrzuci do urny wypełnioną kartę z kodem kreskowym, na trójkę szczęśliwców czekają karty podarunkowe warte 1 000 zł!

„Któż z nas nie lubi otrzymywać prezentów? Teraz klienci naszego centrum, którzy zrobią zakupy za minimum 100 złotych mogą wygrać kartę podarunkową na kolejne zakupy bądź jedną z 1000 nagród. Zapraszam wszystkich do spróbowania swojego szczęścia w naszej wiosennej loterii” – mówi Dorota Piątek, p.o. dyrektor Centrum Handlowego Osowa.Regulamin najnowszej loterii Centrum Handlowego Osowa dostępny jest w Punkcie Odbioru Nagród, czynnym codziennie w godzinach otwarcia galerii handlowej.

Informacje o firmie:

Centrum Handlowe Osowa to jedno z pierwszych centrów handlowych w Trójmieście. Zlokalizowane jest przy Obwodnicy Trójmiasta, przy trasie będącej przedłużeniem autostrady A1 i prowadzącej na Hel (droga krajowa S6), co świadczy o dobrym skomunikowaniu obiektu oraz łatwym i szybkim do niego dostępie. Na terenie centrum znajduje się największy w Trójmieście hipermarket REAL, liczne butiki i punkty usługowe oraz plac zabaw wraz z wykwalifikowanym personelem sprawującym opiekę nad dziećmi. CH Osowa to miejsce przyjazne rodzinom oraz osobom niepełnosprawnym. Nowoczesna strefa restauracyjna z darmowym dostępem do bezprzewodowego internetu idealnie nadaje się na spotkania biznesowe oraz dla osób będących w podróży.

Właścicielami Centrum Handlowego Osowa są firmy: Pradera Gdańsk Osowa Sp. z o.o., należąca do funduszu PCEF zarządzanego przez Pradera Europe oraz OIK Gdańsk Retail Project Sp. z o.o.

www.chosowa.pl