Zmiany na mapie najemców Centrum Janki


W ostatnim czasie w podwarszawskim Centrum Janki nastąpiło otwarcie pierwszego w Polsce stoiska mBanku w najnowszym designie. W nowej lokalizacji otworzył się także znacznie powiększony salon Diverse.

Ekrany medialne i zgodna z najnowszymi trendami aranżacja przestrzeni to zalety nowego kiosku mBanku zlokalizowanego  w Centrum Janki. Klienci mogą za jego pośrednictwem m.in. otworzyć rachunek, zaktualizować swoje dane, zakupić ubezpieczenie komunikacyjne, a także skorzystać z oferty kredytów niezabezpieczonych, tj. kredytów gotówkowych, samochodowych, odnawialnych czy kart kredytowych.

Powiększony salon Diverse w Centrum Janki również odświeżył swój lokal do nowego konceptu swojej sieci. DIVERSE jest jedną z wiodących marek odzieżowych w Polsce. Jako koncept multibrandowy funkcjonuje w ponad 200 punktach detalicznych zlokalizowanych na terenie Polski. Bogata oferta obejmuje produkty marki Diverse, CLTN oraz Iridium.

„Cieszymy się, że salon Diverse zdecydował się otworzyć większy lokal w naszym centrum handlowym, a mBank wybrał Centrum Janki do prezentacji nowego mKiosku zaaranżowanego zgodnie z najnowszymi trendami. Potwierdza to, że nasz obiekt jest interesującym miejscem dla najemców– mówi Anna Walerych, dyrektor Centrum Janki.

Powiększony salon Diverse zlokalizowany jest pomiędzy sklepami Ecco oraz Sizeer. mKiosk mBanku znajduje się w sąsiedztwie salonu YES oraz Apteki Mediq.

Informacje o Centrum Janki:

Główni najemcy Centrum Janki to Leroy Merlin, Saturn oraz hipermarket Real. Ofertę centrum uzupełnia 76 butików i sklepów średnio powierzchniowych. Centrum Janki może pochwalić się bogatą ofertą rozrywkową – na terenie obiektu działają: mulitiplex CINEMA CITY oraz kompleks strefy food court z 11 restauracjami. Centrum Janki to miejsce przyjazne rodzinom oraz osobom niepełnosprawnym.

Całkowita powierzchnia użytkowa Centrum Janki to ponad 83.000m2.

Właścicielami Centrum Janki są: spółka celowa CH Janki Sp. z o.o., zarządzana przez Valad Polish Retail Fund, Global City RE Poland Sp. z o.o., Leroy Merlin Inwestycje Sp. z o.o. oraz Taima Investments Sp. z o.o. Zarządcą obiektu jest firma Apsys Polska S.A.

www.chjanki.pl