Home Biznes Zmiany na mapie najemców NoVa Park

Zmiany na mapie najemców NoVa Park

Zmiany na mapie najemców NoVa Park

W ostatnim czasie w NoVa Park nastąpiło otwarcie nowych salonów. Do grona najemców gorzowskiego centrum dołączyli KiK oraz Lee Cooper/Levi’s. Po remodelingu otworzył się także salon CCC. W nowej odsłonie zadebiutował również sklep marki Triumph.

KiK jest jedną z najszybciej rozwijających się sieci odzieżowych. W Polsce firma rozpoczęła działalność w 2012 roku i obecnie posiada sieć 57 sklepów rozlokowanych na terenie całego kraju. Wśród asortymentu KiK znajduje się odzież damska, męska, dziecięca i niemowlęca oraz bogaty wybór tekstyliów domowych, ogrodowych i produktów codziennego użytku, a także zabawki, biżuteria i pomysłowe dekoracje. Salon KiK w NoVa Park jest pierwszym sklepem marki w województwie lubuskim.

W sklepie Lee Cooper/Levi’s dostępne są kolekcje dwóch marek jeansowych – angielskiej Lee Cooper oraz amerykańskiej Levi’s.

CCC jest liderem polskiego rynku sprzedaży detalicznej obuwia i największym jego producentem w Polsce. CCC od wielu lat dba o to, aby zapewnić klientom szeroką ofertę obuwia w atrakcyjnych cenach. Firma CCC oferuje duży wybór różnorodnych modeli i marek obuwia, w tym również obuwia sportowego oraz dziecięcego. Największą popularnością w CCC cieszy się skórzana marka obuwia Lasocki.

Triumph posiada ponad 125 lat doświadczenia w projektowaniu, tworzeniu oraz sprzedaży  perfekcyjnie dopasowanej bielizny, wygodnych piżam, profesjonalnych biustonoszy sportowych, oraz modnych strojów kąpielowych. Triumph to ponad 135 salonów monobrandowych na terenie całej Polski oraz kilka tysięcy salonów firmowych w całej Europie. Tym samym potwierdza rolę lidera w branży bielizny. W związku z reotwarciem salonu, które odbyło się 10 września, najemca przygotował specjalną ofertę promocyjną – 20% rabat na cały asortyment.„NoVa Park poszerzył właśnie swoją ofertę o nowe marki, które uatrakcyjnią ofertę modową naszego centrum. Cieszymy się, że kolejni najemcy wybrali nasz obiekt, a salon CCC zdecydował się na znaczne powiększenie powierzchni. Zapraszam wszystkich klientów do nowych sklepów z bogatym asortymentem i w przystępnych cenach” – mówi Joanna Bagińska, dyrektor NoVa Park.

Salon KiK zajmuje 440 m2 powierzchni sprzedażowej i zlokalizowany jest na parterze pomiędzy salonem Empik a supermarketem Piotr i Paweł. Lee Cooper/Levi’s zajmujący lokal o powierzchni ponad 150 m2 otwarty jest również na parterze w sąsiedztwie salonów Reserved oraz Douglas. CCC operuje na powierzchni 720 m2 i znajduje się na pierwszym piętrze pomiędzy lokalami Traf i Fart Collection. Sklep marki Triumph zajmujący blisko 67 m2 zlokalizowany jest obok salonu Mohito.

Informacje o firmie:

NoVa Park to największe i najnowocześniejsze centrum handlowo-rozrywkowe w województwie lubuskim, którego uroczyste otwarcie nastąpiło 18 kwietnia 2012 roku. Zlokalizowane jest w centrum Gorzowa Wielkopolskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie kulturalnych i rozrywkowych symboli miasta, bulwaru nadwarciańskiego oraz głównych szlaków komunikacyjnych. Na terenie obiektu funkcjonują: supermarket Piotr i Paweł oraz liczne sklepy i punkty usługowe, w tym marki nieobecne dotąd na rynku lokalnym, takie jak H&M, Intersport, Lindex, KappAhl, KFC, Pure Fitness, Home&You, Super–Pharm, Cubus, Centro, Smyk, Sephora, W.KRUK, Mohito, Bershka, Ryłko czy 4F.

Właścicielem obiektu jest węgierski deweloper Futureal. Zarządcą NoVa Park jest firma Apsys Polska S.A.

www.nova-park.pl