Home Dla dzieci Centrum Handlowe Osowa przyjazne rodzinom

Centrum Handlowe Osowa przyjazne rodzinom

Centrum Handlowe Osowa przyjazne rodzinom

Od października na parkingu przy gdańskim Centrum Handlowym Osowa znajdują się specjalne miejsca postojowe zarezerwowane dla rodzin z dziećmi. To kolejny ukłon w stronę klientów, tak aby czuli się przyjaźnie i komfortowo na terenie centrum.

Wyznaczone miejsca parkingowe przeznaczone dla rodzin z dziećmi zlokalizowane są blisko wejść do centrum handlowego. Poszerzona przestrzeń parkingowa pozwala na swobodne otwieranie drzwi, tak aby łatwo można było wyjąć i bezpiecznie posadzić dzieci w fotelikach samochodowych.

Centrum Handlowe Osowa to centrum rodzinne, przyjazne dzieciom i ich opiekunom. W naszej ofercie posiadamy akcesoria skierowane do dzieci oraz szereg udogodnień, dzięki którym najmłodsi oraz ich rodzice mogą czuć się w naszym obiekcie komfortowo. Specjalne miejsca postojowe, które udostępniliśmy od października na naszym parkingu, mają poprawić satysfakcję i zadowolenie klientów odwiedzających nasze centrummówi Agnieszka Wojtaszczyk, dyrektor Centrum Handlowego Osowa.



Dedykowane rodzinom strefy parkingowe to kolejne udogodnienie dla wszystkich rodzin odwiedzających Centrum Handlowe Osowa. Obecnie na terenie galerii znajdują się: wypożyczalnia wózków-samochodzików dla dzieci, kuchenka mikrofalowa dla rodziców w strefie restauracyjnej, służąca do podgrzewania posiłków dla dzieci, pokój Rodzica i Dziecka, mieszczący się przy toaletach koło sklepu GO SPORT oraz  plac zabaw "U Misia".

Informacje o firmie:

Centrum Handlowe Osowa to jedno z pierwszych centrów handlowych w Trójmieście. Zlokalizowane jest przy Obwodnicy Trójmiasta, przy trasie będącej przedłużeniem autostrady A1 i prowadzącej na Hel (droga krajowa S6), co świadczy o dobrym skomunikowaniu obiektu oraz łatwym i szybkim do niego dostępie. Na terenie centrum znajdują się największy w Trójmieście hipermarket REAL, liczne butiki i punkty usługowe, plac zabaw wraz z wykwalifikowanym personelem sprawującym opiekę nad dziećmi oraz specjalnie wyznaczone  miejsce do parkowania rowerów, zlokalizowane na parkingu przy wejściu do centrum od strony strefy restauracyjnej. CH Osowa to miejsce przyjazne rodzinom oraz osobom niepełnosprawnym, a nowoczesna strefa restauracyjna z darmowym dostępem do bezprzewodowego internetu to idealne miejsce na spotkania biznesowe oraz dla osób będących w podróży.

Właścicielami Centrum Handlowego Osowa są firmy: Pradera Gdańsk Osowa Sp. z o.o., należąca do funduszu PCEF zarządzanego przez Pradera Europe oraz OIK Gdańsk Retail Project Sp. z o.o., należąca do funduszu HANSAINVEST.

www.chosowa.pl