Dzień Dziecka pełen atrakcji w Factory Annopol i Factory Ursus


Każdego roku, pierwszego dnia czerwca obchodzone jest wyjątkowe święto wszystkich dzieci – tych młodszych i starszych, grzecznych i urwisów. Aby zapewnić swoim najmłodszym gościom przyjemne chwile, warszawskie centra Factory Annopol i Factory Ursus przygotowały specjalne atrakcje dla maluchów. Już w najbliższą niedzielę dzieci będą mogły wziąć udział w warsztatach plastycznych, zabawach z animatorami i malowaniu buziek.

Centrum outletowe Factory Annopol, we współpracy z Jupi Park zorganizuje dla dzieci zajęcia artystyczne z animatorami. Co więcej, każdy maluch będzie mógł zrobić sobie na pamiątkę czasu spędzonego w Factory zdjęcie ze znanymi postaciami z bajek.

W Factory Ursus, drugim warszawskim centrum outletowym, odbędą się warsztaty plastyczne oraz pokazy ulubionych kreskówek w specjalnie przygotowanym na tę okazję kinie dziecięcym.

– Aby uczcić Międzynarodowy Dzień Dziecka i sprawić jak najwięcej przyjemności pociechom, które odwiedzą w niedzielę nasze centra, postanowiliśmy zamienić je na ten czas w wielki plac zabaw. Na maluchów czekają ciekawe zajęcia artystyczne i rekreacyjne, zabawa w malowanie buziek oraz kino dziecięce – mówi Kamila Błazik, koordynator ds. marketingu w Factory Annopol i Factory Ursus.

Każdy maluch otrzyma szansę wybrania zabawy najlepszej dla siebie – bardziej aktywni poćwiczą swoją kondycję i sprawność fizyczną, a młodzi artyści rozwiną kreatywność oraz zdolności manualne.

Wizyta 1 czerwca br. w centrach outletowych Factory Annopol i Factory Ursus to również okazja na zakup markowych produktów dla dzieci w jeszcze bardziej atrakcyjnych cenach. W tym dniu asortyment dziecięcy wybranych salonów zostanie objęty dodatkowymi zniżkami i rabatami.

# # #

FACTORY WARSZAWA ANNOPOL

Factory Warszawa Annopol jest pierwszym centrum wyprzedażowym w prawobrzeżnej Warszawie, jak również pierwszym obiektem handlowym w kraju, który już na etapie projektowania otrzymał certyfikat BREEAM świadczący o ekologicznym i przyjaznym dla środowiska charakterze budynku. Centrum zostało otwarte w 2013 roku. Znajdują się w nim sklepy i punkty usługowe, m.in.: Ecco, Lee, Mohito, Nike, Ochnik, Tommy Hilfiger, Rossmann, Vero Moda, Smyk, Empik.

Bryła budynku Factory Annopol, przypominająca tradycyjne galerie handlowe, jest nowoczesna i minimalistyczna w formie. Projekt wnętrz łączy funkcjonalność i estetykę, zapewniając swobodę aranżacji oraz optymalną ekspozycję produktów. W centrum przewidziano także specjalne przestrzenie na terenie centrum: ForRest, Play Wall, a także plac zabaw dla dzieci.

Więcej informacji o centrum Factory Annopol można uzyskać pod adresem www.annopol.factory.pl oraz https://www.facebook.com/FactoryAnnopol

FACTORY URSUS

Factory Ursus jest pierwszym centrum outletowym na polskim rynku. Zostało otwarte w 2002 roku. Znajduje się w nim 80 salonów polskich i zagranicznych firm takich jak m.in.: Pepe Jeans, Nike, Mango, Calvin Klein, Calzedonia-Intimisimi, Tatuum, Diverse, Atlantic, adidas, House, Ecco, Reserved, Time Trend, Benetton, Paris Optique.

Więcej informacji o centrum Factory Ursus można uzyskać pod adresem www.ursus.factory.pl oraz https://www.facebook.com/FactoryUrsus