Finał akcji „I Ty wspieraj innych” w Centrum Handlowym RONDO


Już w niedzielę 31 sierpnia w godzinach 13.00-18.00 w bydgoskim Centrum Handlowym RONDO odbędzie się finał akcji „I Ty wspieraj innych”. Celem inicjatywy jest pomoc najbardziej potrzebującym dzieciom z Bydgoszczy i okolic, które za pośrednictwem Caritas Diecezji Bydgoskiej otrzymają wyprawki szkolne. Gościem specjalnym finału będzie Adam Kowalewski, finalista drugiej polskiej edycji programu „TOP Chef”, który zachwyci klientów RONDA pokazami kulinarnymi z wykorzystaniem ciekłego azotu.

Do akcji „I Ty wspieraj innych” może przyłączyć się każdy! Wystarczy tylko:

  • w dniach 23-31 sierpnia przynieść do Centrum Handlowego RONDO artykuły szkolne i wrzucić je do specjalnie przygotowanych koszy, zlokalizowanych na linii kas w okolicy strefy gastronomicznej;
  • i/lub zrobić zakupy w RONDZIE w niedzielę 31 sierpnia w godzinach 9.00-17.00, a złotówka z każdego dokonanego zakupu zostanie przeznaczona na wsparcie kampanii „Tornister pełen uśmiechu” Caritas Diecezji Bydgoskiej.

Finałowi akcji towarzyszyć będą liczne animacje dla dzieci połączone z konkursami. Klienci RONDA będą mogli także podziwiać pokazy kulinarne wykonywane przez Adama Kowalewskiego z wykorzystaniem ciekłego azotu. Uroczyste ogłoszenie wyników zbiórki oraz przekazanie przedstawicielowi Caritas Diecezji Bydgoskiej symbolicznego czeku odbędzie się o godzinie 17.45. Za przekazane od RONDA dary i pieniądze organizacja przygotuje dla swoich podopiecznych wyprawki szkolne na nowy rok szkolny 2014/2015.

„Od minionej soboty zbieramy w RONDZIE artykuły szkolne, które przeznaczymy na wyprawki szkolne dla potrzebujących dzieci z Bydgoszczy i okolic. Każdy może włączyć się w naszą inicjatywę, przynosząc dary lub dokonując zakupów w RONDZIE w najbliższą niedzielę. Zapraszam wszystkich do wsparcia akcji i przekonania się, że pomaganie jest fajne” – mówi Joanna Sawośko-Duda, dyrektor Centrum Handlowego RONDO.

Patronat medialny nad akcją „I Ty wspieraj innych” objął Express Bydgoski. W siedzibie redakcji odbywa się także zbiórka artykułów szkolnych na potrzeby akcji „I Ty wspieraj innych”.

Regulamin akcji „I Ty wspieraj innych” dostępny jest na stronie internetowej www.chrondo.pl

Informacje o firmie:

Centrum Handlowe RONDO to pierwszy obiekt handlowy w Bydgoszczy. Całkowita powierzchnia użytkowa RONDA to prawie 60.000m2.

Głównym najemcą jest hipermarket Real. Ofertę centrum uzupełnia 48 butików i sklepów średnio powierzchniowych. Centrum Handlowe RONDO może pochwalić się doskonałą lokalizacją – ok.1,5 km od ścisłego centrum miasta, tuż przy głównym węźle komunikacji miejskiej oraz skrzyżowaniu trzech tras krajowych – w kierunku Poznania, Koszalina / Szczecina, a także Warszawy.

Właścicielem Centrum Handlowego RONDO jest spółka celowa CH Bydgoszcz Sp. z o.o., zarządzana przez Valad Polish Retail Fund. Zarządcą obiektu jest firma Apsys Polska S.A.

www.chrondo.pl