Home Dla dzieci Hotel SPA&Wellness Hotel Diament Ustroń wśród 25 najlepszych hoteli „dla rodzin” w Polsce

Hotel SPA&Wellness Hotel Diament Ustroń wśród 25 najlepszych hoteli „dla rodzin” w Polsce

Hotel SPA&Wellness Hotel Diament Ustroń wśród 25 najlepszych hoteli „dla rodzin” w Polsce

TripAdvisor, największy na świecie serwis turystyczny, opublikował coroczny ranking najlepszych hoteli. Prestiżową nagrodę Travellers’ Choice w kategorii 25 najlepszych hoteli „dla rodzin” w Polsce  otrzymał czterogwiazdkowy SPA & Wellness Hotel Diament Ustroń.

TripAdvisor to jeden z największych na świecie portali z recenzjami o przedsiębiorstwach turystycznych. Od 15 lat serwis przyznaje nagrody Travellers’ Choice. To jedyne wyróżnienie w branży turystycznej przyznawane co roku na podstawie milionów opinii podróżnych z całego świata.Jak zauważają eksperci branży hotelowej, waga opinii innych osób przy podejmowaniu decyzji dotyczących wyboru hotelu znacznie wzrosła w ostatnich latach. Goście przeglądają internetowe witryny interesujących ich hoteli, ale coraz większą uwagę zwracają na to, jak hotel prezentuje się w innych miejscach w sieci. Czy i na jakich stronach pojawiają się o nim publikacje, czego dotyczą i wreszcie, jak mówią o hotelu turyści, którzy go odwiedzili.

– Wiemy, jak duże znaczenie mają recenzje innych gości przy wyborze hotelu. Klienci i potencjalni goście hotelowi bardzo cenią sobie niezależne źródła informacji. Zawsze jesteśmy wdzięczni gościom, którzy dzielą się swoimi opiniami dotyczącymi rodzinnych pobytów w SPA & Wellness Hotel Diament Ustroń w serwisie TripAdvisor. Są one formą podziękowania za nasze starania i zabiegi o wygodę gości, ale przede wszystkim stanowią nieocenioną pomoc w doskonaleniu naszych usług – mówi Adam Krentusz, dyrektor hotelu SPA & Wellness Hotel Diament Ustroń.

SPA & Wellnes Hotel Diament Ustroń jest zdobywcą wielu cennych nagród branżowych. Nagrodę Travellers’ Choice w rankingu TripAdvisor hotel otrzymał już po raz drugi.