I Ty nabierz koloru wygrywając nagrody w Centrum Handlowym RONDO


W dniach 5-12 kwietnia 2014 roku Centrum Handlowe RONDO w Bydgoszczy zaprasza do udziału w konkursie „I Ty nabierz koloru”, który organizowany jest z okazji zbliżającego się końca odnowy Centrum. Wystarczy tylko robić zakupy w RONDZIE za minimum 50 złotych i zbierać punkty, aby mieć szansę na wygranie telewizora plazmowego, roweru, tabletu czy aparatu fotograficznego!

Zasady konkursu „I Ty nabierz koloru” są niezwykle proste. Aby wygrać telewizor plazmowy, rowery, kino domowe, roboty kuchenne, plecaki, aparaty fotograficzne, lustrzanki cyfrowe, tablety czy MP4 należy:

  • zrobić zakupy za minimum 50 złotych na jednym paragonie w Centrum Handlowym RONDO;
  • zarejestrować paragony w Punkcie Obsługi Promocji;
  • przeliczać złotówki z paragonów na punkty (1 zł = 1 punkt).

Osoby z największą liczbą punktów wygrywają! Finał konkursu odbędzie się w sobotę 12 kwietnia o godzinie 18.00 w Centrum Handlowym RONDO. Obecność obowiązkowa!

„Wizyta i zakupy w Centrum Handlowym RONDO to doskonała okazja do obejrzenia efektu prac remontowych prowadzonych przez ostatnich kilkanaście miesięcy, poznania RONDA w nowej odsłonie, konsumpcji i odpoczynku w wygodnej strefie gastronomicznej, a także zdobycia atrakcyjnych nagród w naszym konkursie. Teraz szansa na wygraną czeka na każdego, kto robi zakupy w RONDZIE za co najmniej 50 złotych. Zapraszam wszystkich do zabawy i zbierania punktów, które tylko przybliżają do wygranej oraz podziwiania nowego RONDA” – mówi Joanna Sawośko-Duda, dyrektor Centrum Handlowego RONDO.

Szczegółowy regulamin akcji „I Ty nabierz koloru” dostępny jest w Punkcie Obsługi Promocji w Centrum Rondo.

Informacje o firmie:

Centrum Handlowe RONDO to centrum II generacji, pierwszy tego typu obiekt handlowy w Bydgoszczy. Całkowita powierzchnia użytkowa Ronda to prawie 60.000m2.

Głównym najemcą jest hipermarket Real. Ofertę centrum uzupełnia 45 butików i sklepów średnio powierzchniowych. Centrum Handlowe RONDO może pochwalić się doskonałą lokalizacją – ok.1,5km od ścisłego centrum miasta, tuż przy głównym węźle komunikacji miejskiej oraz skrzyżowaniu trzech tras krajowych – w kierunku Poznania, Koszalina / Szczecina, a także Warszawy.

Właścicielem Centrum Handlowego RONDO jest spółka celowa CH Bydgoszcz Sp. z o.o., zarządzana przez Valad Polish Retail Fund. Zarządcą obiektu jest firma Apsys Polska S.A.

www.chrondo.pl