Home Dla dzieci Interaktywne atrakcje dla dzieci w Centrum Handlowym Platan

Interaktywne atrakcje dla dzieci w Centrum Handlowym Platan

Interaktywne atrakcje dla dzieci w Centrum Handlowym Platan

Już w najbliższy weekend – 8 i 9 marca – zabrzańskie Centrum Handlowe Platan zaprasza wszystkie rodziny z dziećmi do interaktywnej strefy zabaw Kosmokącik, idealnie łączącej rozrywkę z edukacją. Na najmłodszych klientów centrum czekać będą również kosmiczne atrakcje – malowanie twarzy, zabawy z klownami oraz liczne gry i quizy.

Kosmokącik to bezpłatne miejsce rozrywki, edukacji i odpoczynku, wykorzystujące najnowocześniejsze technologie, w tym rozszerzoną rzeczywistość (Augmented Reality), które debiutuje w zabrzańskim centrum już w najbliższą sobotę. Na najmłodszych klientów czekają: interaktywny plac zabaw, Kinetic Wall oraz gra Dino Odkrywca.

Interaktywny placu zabaw, na który składają się podłoga interaktywna i stolik dotykowy, służy rozwijaniu wyobraźni oraz umiejętności społecznych, a także ćwiczeniu refleksu przez najmłodszych klientów Centrum Handlowego Platan. Dzieci w wieku 2-7 lat mogą skorzystać z 33 aplikacji edukacyjnych dostępnych na podłodze interaktywnej oraz 8 rozbudowanych aplikacji pomocnych w rozwoju dziecka, w które wyposażony jest stolik dotykowy.

Wielbicieli gier komputerowych z pewnością zainteresuje Kinetic Wall, czyli wielofunkcyjny ekran LCD o przekątnej 65”, dający możliwość gry w cztery różne gry kinetyczne, sterowane całym ciałem. Najmłodsi klienci Centrum Handlowego Platan będą mogli m.in. kierować samolotem lub zmierzyć się z bramkarzem w rzutach karnych.

Dzieci, które odwiedzą zabrzańskie centrum handlowe w najbliższy weekend będą mogły także spróbować swoich sił w grze Dino Odkrywca, wykorzystującej rozszerzoną rzeczywistość, którą można za darmo ściągnąć na smartfona za pomocą specjalnych QR kodów dostępnych w centrum. Te osoby, którym uda się złapać jak najwięcej dinozaurów i odkryć obrazek z gadem, będą mogły zrobić sobie wirtualne zdjęcie z dinozaurem.Dodatkową atrakcją zbliżającego się weekendu będą również kosmiczne animacje dla dzieci, w tym zabawy z klownami, malowanie buziek w kosmiczne wzory, liczne quizy oraz wata cukrowa!

„Interaktywna strefa zabaw oraz kosmiczne animacje, które zostaną zorganizowane w najbliższy weekend z pewnością uatrakcyjnią czas spędzany przez naszych klientów na weekendowych zakupach. Jestem pewna, że wspólna zabawa z rówieśnikami w Kosmokąciku sprawi maluchom wiele radości i stanie się ich ulubioną  rozrywką oraz stałym punktem programu podczas wizyty w Platanie” – mówi Aneta Górska, dyrektor centrum handlowego Platan.

Kosmokącik dostępny jest w godzinach otwarcia Centrum Handlowego Platan, a korzystanie z niego jest bezpłatne. Kosmiczne animacje dla dzieci przeprowadzone będą  w sobotę w godzinach 10.00-18.00, a w niedzielę od 11.00 do 18.00.

Informacje o firmie:

Centrum Handlowe Platan to miejsce w samym centrum miasta, gdzie oprócz zakupów można miło spędzić czas. Na terenie centrum znajduje się hipermarket REAL oraz 83 butiki i punkty usługowe, m.in. Deichmann, RTV EURO AGD, Carry, CCC, Sephora, Go Sport oraz Reserved. Platan jest centrum rodzinnym, przyjaznym dzieciom i ich opiekunom. Galeria jest również przyjazna osobom niepełnosprawnym, którym na czas zakupów udostępniany jest nieodpłatnie wózek inwalidzki.

Właścicielem obiektu jest firma IVG Immobilien AG. Zarządcą CH Platan jest firma Apsys Polska S.A.

www.chplatan.pl