Let’s talk, czyli angielski dla dzieci w NoVa Park


‘To be or not to be’ („Być albo nie być”) w Centrum Handlowym NoVa Park w każdą sobotę sierpnia? Oto jest pytanie! Odpowiedź jest bardzo prosta – być i aktywnie uczestniczyć w bezpłatnych lekcjach języka angielskiego dla najmłodszych. Interaktywne zajęcia wykorzystujące najnowocześniejsze technologie, w tym rozszerzoną rzeczywistość (Augmented Reality) to pierwszy tego typu projekt w Polsce. W ramach warsztatów językowych dzieci poznają podstawy angielskiego m.in. przedstawianie się, alfabet oraz proste słownictwo.

Przez cztery soboty sierpnia – 9, 16, 23 oraz 30 sierpnia – w godzinach 10.30-20.30 na dzieci czeka animator, który zapozna najmłodszych z atrakcjami dostępnymi na interaktywnym placu zabaw. Z kolei w godzinach 13.00-19.30 NoVa Park zaprasza maluchy w wieku 3-8 lat do nauki języka angielskiego. Bezpłatne zajęcia prowadzone będą przez wykwalifikowanego nauczyciela, przy wykorzystaniu innowacyjnych rozwiązań: podłogi interaktywnej reagującej na ruch oraz stolika z ekranem wielodotykowym, umożliwiającym zabawę nawet czwórce dzieci jednocześnie. Na potrzeby projektu powstanie ok. 60 aplikacji interaktywnych dla podłogi multimedialnej oraz 15 aplikacji pod stolik dotykowy, a większość z nich wykorzystywać będzie dźwięk i nagrania z native speakerem.

Autorski program nauczania został ułożony przez doświadczonego pedagoga i oferuje naukę poprzez ruch i zabawę dzięki interaktywnym nośnikom multimedialnym, co gwarantuje wysoką efektywność zajęć. Podczas zabawy dzieci będą mogły nauczyć się m.in. podstaw gramatyki, nazw kolorów, części ciała, nazw zwierząt domowych, zabawek, liczenia do 10 i angielskiego alfabetu. Pojedyncze zajęcia potrwają 30 minut, a w ciągu jednego dnia realizowane będą cyklicznie dwa scenariusze, dzięki czemu maluchy mogą skorzystać z dwóch warsztatów trwających maksymalnie godzinę. Przez cały czas trwania zajęć najmłodsi będą pod opieką prowadzącego, co pozwoli rodzicom na swobodne i bezstresowe zrobienie zakupów w NoVa Park.

„Podczas sobotnich sierpniowych popołudni NoVa Park postara się rozbudzić w dzieciach ciekawość i zachęcić ich do odkrywania języka angielskiego. Innowacyjne darmowe zajęcia z wykorzystaniem najnowszych technologii multimedialnych z pewnością przypadną do gustu najmłodszym i będą doskonałą okazją do nauki poprzez zabawę – mówi Joanna Bagińska, dyrektor NoVa Park.

W każdą sobotę sierpnia w godzinach 10.30-20.30 na najmłodszych czeka zabawa z animatorem, który zaprezentuje dzieciom atrakcje dostępne na interaktywnym placu zabaw. Z kolei nauka angielskiego odbywać się będzie w godzinach 13.00-19.30, a w pojedynczych zajęciach trwających 30 minut udział wziąć może maksymalnie 15 dzieci. Pomysłodawcą i organizatorem cyklu warsztatów edukacyjnych dla dzieci jest agencja Mind Progress Group.

Informacje o firmie:

NoVa Park to największe i najnowocześniejsze centrum handlowo-rozrywkowe w województwie lubuskim, którego uroczyste otwarcie nastąpiło w dniu 18 kwietnia 2012 roku. Zlokalizowane jest w centrum Gorzowa Wielkopolskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie kulturalnych i rozrywkowych symboli miasta, bulwaru nadwarciańskiego oraz głównych szlaków komunikacyjnych. Na terenie obiektu funkcjonują: supermarket Piotr i Paweł oraz liczne sklepy i punkty usługowe, w tym marki nieobecne dotąd na rynku lokalnym, takie jak H&M, Intersport, Lindex, KappAhl, KFC, Pure Fitness, Home&You, Super–Pharm, Cubus, Centro, Smyk, Sephora, W.KRUK, Mohito, Bershka, Ryłko czy 4F.

Właścicielem obiektu jest węgierski deweloper Futureal. Zarządcą NoVa Park jest firma Apsys Polska S.A.

www.nova-park.pl

,