Ogólnopolski casting dla dzieci do teledysku Monster High® w Centrum Janki


W weekend 29-30 marca Centrum Janki zaprasza wszystkich małych fanów serii Monster High® wraz z rodzicami na Akademię Monster High® oraz do udziału w I ogólnopolskim telewizyjnym castingu Monster High®. W castingu, który odbędzie się 30 marca, będą mogły wziąć udział dzieci w wieku 7-13 lat, których marzeniem jest choć raz w życiu znaleźć się na planie filmowym i zostać gwiazdą kręconego teledysku.

Największą atrakcją weekendowego eventu w Centrum Janki jest casting do teledysku Monster High®, skierowany do dzieci w wieku od 7 do 13 lat, których rodzice lub opiekunowie prawni posiadający upoważnienie rodzica zapiszą na listę castingową, podając dane swoje oraz zgłaszanego dziecka. Rejestracja do castingu odbędzie się w niedzielę 30 marca w godzinach 12.30-17.30, a sam casting wystartuje już o godzinie 13.00. Droga do bycia gwiazdą teledysku Monster High® jest trzyetapowa i rozpoczyna się od występu na wielkiej scenie w Centrum Janki, podczas którego każdy z uczestników konkursu ma za zadanie zaprezentować fragment utworu pt. „Jesteśmy Monster High”. Zwycięzca castingu w Centrum Janki przechodzi do kolejnego etapu – weźmie udział w weekendowych warsztatach z profesjonalnymi choreografami oraz gwiazdą polskiej sceny muzycznej. Ostatnia faza akcji to wielki finał, podczas którego zwycięzcy poszczególnych castingów otrzymają zaproszenie na plan filmowy i nagranie teledysku do Monster High®, który zostanie wyemitowany w telewizji.

Przez cały weekend w godzinach 13.00-18.00 najmłodsi klienci Centrum Janki będą mogli także uczestniczyć w Akademii Monster High®, w ramach której liczne atrakcje zostaną podzielone na cztery komnaty tematyczne:

  • stanowisko Magii i Czarów, przy którym zespół wystrzałowych magików-chemików będzie przeprowadzać eksperymenty chemiczno-fizyczne;
  • stanowisko filmowej charakteryzacji Monster High® z udziałem najlepszych polskich charakteryzatorów filmowych;
  • stanowisko Projektowania Strojów Monster High®, gdzie na najmłodszych czekają warsztaty plastyczne;
  • fotograficzne Atelier Monster High®, gdzie będzie można zapozować do pamiątkowego zdjęcia w charakteryzacji z rekwizytami z Monster High®. Każda fotografia zostanie wydrukowana i wręczona pozującemu.

Na fanów Monster High® czekają także profesjonalne warsztaty taneczno-wokalne oraz wystawa limitowanych zabawek Monster High®.

Najbliższy weekend w Centrum Janki to szansa na dobrą zabawę z popularną serią Monster High®. Zapraszam wszystkie dzieci do sprawdzenia swojego talentu taneczno-wokalnego podczas naszego castingu do teledysku. Na zwycięzcę czekają telewizja, kamery i wywiady w świetle fleszy!” – mówi Anna Walerych, dyrektor Centrum Janki.

Patronat medialny nad wydarzeniem objęło Radio Kolor. Dwudniowa Akademia Monster High® funkcjonować będzie w godzinach 13.00-18.00, z kolei zgłoszenia do udziału w castingu przyjmowane są w niedzielę 30 marca już od godziny 12.30. Regulamin konkursu będzie dostępny w stanowisku rejestracji, w dniu castingu.

Informacje o Centrum Janki:

Główni najemcy Centrum Janki to Leroy Merlin, Saturn oraz hipermarket Real. Ofertę centrum uzupełnia 76 butików i sklepów średnio powierzchniowych. Centrum Janki może pochwalić się bogatą ofertą rozrywkową – na terenie obiektu działają: mulitiplex CINEMA CITY oraz kompleks strefy food court z 11 restauracjami. Centrum Janki to miejsce przyjazne rodzinom oraz osobom niepełnosprawnym.

Całkowita powierzchnia użytkowa Centrum Janki to ponad 83.000m2.

Właścicielami Centrum Janki są: spółka celowa CH Janki Sp. z o.o., zarządzana przez Valad Polish Retail Fund, Cinema City Poland – CC Spółka z o.o., spółka komandytowo-akcyjna, Leroy Merlin Inwestycje Sp. z o.o. oraz Taima Investments Sp. z o.o. Zarządcą obiektu jest firma Apsys Polska S.A.

www.chjanki.pl