Home Dla dzieci Pałac Kultury i Nauki w… Krakowie tylko do 29 czerwca. Największa w Polsce Wystawa Budowli z Klocków LEGO dobiega końca

Pałac Kultury i Nauki w… Krakowie tylko do 29 czerwca. Największa w Polsce Wystawa Budowli z Klocków LEGO dobiega końca

Pałac Kultury i Nauki w… Krakowie tylko do 29 czerwca. Największa w Polsce Wystawa Budowli z Klocków LEGO dobiega końca

Jeszcze tylko kilkanaście dni krakowianie mają szansę podziwiać sięgające nawet 1,5 metra budowle z klocków LEGO. Największą w Polsce Wystawę Budowli z Klocków LEGO, którą gości kompleks handlowo-usługowy Futura Park i Factory Kraków w Modlniczce, odwiedziło już kilkadziesiąt tysięcy osób. Ekspozycję można oglądać do 29 czerwca br.

– Cieszymy się, że możemy być gospodarzami tak ciekawej wystawy. Eksponaty przychodzą podziwiać zarówno młodsi, jak i starsi, rodzice z dziećmi, a także nastolatkowie. Wszyscy z widocznym zaciekawieniem przyglądają się oryginalnym konstrukcjom, które robią wrażenie nie tylko swoimi gabarytami czy zajmowaną powierzchnią, ale również wykonanymi z wielką precyzją detalami – mówi Paulina Dudzik, Dyrektor Centrum Futura Park i Factory Kraków.   

Największa w Polsce Wystawa Budowli z Klocków LEGO to złożona z milionów elementów ekspozycja, która obejmuje makiety o unikalnej formie i wielkości. W Krakowie oglądać można budowle sięgające nawet 1,5 metra wysokości, czy zajmujące kilkadziesiąt metrów kwadratowych powierzchni.  Ponadto goście mają również dostęp do eksponatów interaktywnych, które mogą samodzielnie uruchamiać.

– W ramach wystawy organizowanej w kompleksie Futura Park i Factory Kraków prezentowane są konstrukcje, których dotychczas nie można było zobaczyć nigdzie indziej. Do premierowych budowli należą m.in. cyrk, szpital oraz replika średniowiecznego miasta portowego. Osoby, które chciałyby zobaczyć je z bliska, mają na to szansę jeszcze przez kilkanaście dni. Serdecznie zapraszamy – mówi Paulina Dudzik, Dyrektor Centrum Futura Park i Factory Kraków.   

Ekspozycja z klocków Lego w kompleksie Futura Park i Factory Kraków potrwa do 29 czerwca br.

***

Ceny biletów dostępne są na stronie internetowej organizatora wystawy pod adresem: http://www.wystawaklockow.pl/ 

# # #

Factory Kraków i Futura Park – kompleksowe zakupy w jednym miejscu

Zlokalizowany w Modlniczce dwupoziomowy kompleks usługowy to nowoczesne połączenie centrum outlet i tradycyjnego parku handlowego. Powstały w 2011 roku outlet oferuje wysokiej jakości produkty w cenach niższych od 30% do 70% przez cały rok, z kolei Futura Park uzupełnia tę ofertę o asortyment z najnowszych kolekcji światowych marek. Factory Outlet i Futura Park mogą pochwalić się certyfikatem BREEAM, świadczącym o ekologicznym i przyjaznym dla środowiska charakterze, a także nagrodą PRCH Retail Awards.

Szeroki wybór najmodniejszego w obecnym i poprzednim sezonie asortymentu sprawia, że w Factory każdy odnajdzie swój styl. W outlecie odwiedzić można sklepy takich marek, jak m.in.: Mango, United Colors of Benetton, Vero Moda, Solar, Simple, Kazar, Puma, Reebok, Umbro.

Centrum w Modlniczce położone jest w pobliżu północno-zachodniej granicy Krakowa, przy zjeździe z autostrady A4, zaledwie 15 minut od centrum miasta. Dojechać do niego można dwoma bezpłatnymi autobusami – ze śródmieścia oraz Nowej Huty. Rozkład jazdy dostępny jest na stronie: www.factory.pl.

Więcej informacji o centrum Factory i Futura Park można uzyskać pod adresem: www.facebook.com/FactoryKrakow