Piłkarski Dzień Dziecka w Centrum Handlowym RONDO


Najbliższe tygodnie to gorączka piłkarska związana z Mistrzostwami Świata w piłce nożnej w Brazylii. Z tej okazji już w niedzielę 1 czerwca w godzinach 13.00-18.00 Centrum Handlowe RONDO zaprasza na Piłkarski Dzień Dziecka. W programie spotkania są m.in. pokazy freestyle football, wspólne budowanie stadionu z klocków, warsztaty szycia koszulek piłkarskich oraz malowanie flag na sztalugach.

Dzień Dziecka w RONDZIE to istne preludium przed zbliżającym się Mundialem 2014 w Brazylii. Podczas akcji „Copa Brasiliana” najmłodsi klienci RONDA będą mogli podziwiać niesamowite sztuczki freestyle football w wykonaniu Piotra Bujaka oraz zapoznać się z ofertą szkółki piłkarskiej Tomasza Hajty z Bydgoszczy. Na maluchów czekają także warsztaty szycia koszulek piłkarskich oraz wspólne budowanie stadionu z klocków. W iście brazylijskiej scenerii odbędą się również pokazy capoeiry, a uczestnicy spotkania będą mogli spróbować swoich sił w tej sztuce walki.

Niedzielne atrakcje w Centrum Handlowym RONDO to także konkursy i zawody o tematyce piłkarskiej oraz gra w piłkarzyki stołowe i siatkonogę.

Już w najbliższą niedzielę zapraszam wszystkich do świętowania Dnia Dziecka w naszym centrum handlowym. Liczne atrakcje z pewnością zagwarantują uczestnikom wydarzenia moc piłkarskich emocji i rozbudzą apetyt na pełne wrażeń sportowe widowisko podczas zbliżających się Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej” – mówi Joanna Sawośko-Duda, dyrektor Centrum Handlowego RONDO.

Atrakcje w ramach Piłkarskiego Dnia Dziecka dostępne będą w niedzielę 1 czerwca w godzinach 13.00-18.00.

Informacje o firmie:

Centrum Handlowe RONDO to centrum II generacji, pierwszy tego typu obiekt handlowy w Bydgoszczy. Całkowita powierzchnia użytkowa Ronda to prawie 60.000m2.

Głównym najemcą jest hipermarket Real. Ofertę centrum uzupełnia 45 butików i sklepów średnio powierzchniowych. Centrum Handlowe RONDO może pochwalić się doskonałą lokalizacją – ok.1,5km od ścisłego centrum miasta, tuż przy głównym węźle komunikacji miejskiej oraz skrzyżowaniu trzech tras krajowych – w kierunku Poznania, Koszalina / Szczecina, a także Warszawy.

Właścicielem Centrum Handlowego RONDO jest spółka celowa CH Bydgoszcz Sp. z o.o., zarządzana przez Valad Polish Retail Fund. Zarządcą obiektu jest firma Apsys Polska S.A.

www.chrondo.pl