Weekend z atrakcjami dla najmłodszych. Pokazy filmowe i warsztaty plastyczne w Factory Ursus


Czy rodzinna wizyta w galerii handlowej zawsze musi oznaczać utrudnione, nieco chaotyczne zakupy? Jak uatrakcyjnić dzieciom czas podczas weekendowych wędrówek po sklepach? Centrum Factory Ursus znalazło sposób na nudę najmłodszych. 17 i 18 maja br. zaprasza całe rodziny do udziału w pokazach filmowych, które odbędą się w przygotowanym specjalnie na tę okazję Kinie Dziecięcym.

 

– Rodzice, którzy w najbliższy weekend wybiorą się do centrum Factory Ursus, będą mogli – na czas zakupów – pozostawić swoje maluchy pod opieką animatorów, w wyjątkowym Kinie Dziecięcym, zlokalizowanym w pobliżu salonu Mango. Tam, na dzieci czekają filmy animowane z przygodami ich ulubionych bohaterów – mówi Kamila Błazik, koordynator ds. marketingu w Factory Annopol i Factory Ursus – Akcja ta ucieszy nie tylko najmłodszych, ale również ich rodziców, którzy podczas trwania seansów dla najmłodszych, będą mogli skoncentrować się wyłącznie na robieniu zakupów.

 

Kino dziecięce to nie jedyna atrakcja, jaką dla dzieci przygotowało Factory Ursus. W sobotę, 17 maja br. odbędą się również warsztaty plastyczne, w trakcie których najmłodsi goście będą mogli wcielić się w rolę projektantów ubioru, tworząc kolaże i szyjąc stroje według własnego pomysłu. Ponadto na dzieci czekają zajęcia edukacyjne, podczas których będą mogły poznać modę różnych epok oraz podyskutować o różnicach pomiędzy ubiorem współczesnym a tym, jaki noszono w dawnych czasach. Dla ochotników przewidziano konkursy z nagrodami.

 

– Zajęcia plastyczne dla dzieci to doskonała okazja na rozwijanie ich kreatywności, wyczucia stylu oraz zdolności manualnych. Dzięki udziałowi w warsztatach, maluchy mogą zdobywać, poprzez zabawę, nowe umiejętności, dzięki czemu nauka staje się o wiele przyjemniejsza – dodaje Kamila Błazik.

 

Weekend atrakcji dla dzieci w centrum Factory Ursus organizowany jest pod patronatem portalu CzasDzieci.pl

 

# # #

FACTORY URSUS

Factory Ursus jest pierwszym centrum outletowym na polskim rynku. Zostało otwarte w 2002 roku. Znajduje się w nim 80 salonów polskich i zagranicznych firm takich jak m.in.: Pepe Jeans, Nike, Mango, Calvin Klein, Calzedonia-Intimissimi, Tatuum, Diverse, Atlantic, adidas, House, Ecco, Reserved, Time Trend, Benetton, Paris Optique.

Więcej informacji o centrum Factory Ursus można uzyskać pod adresem www.ursus.factory.pl oraz https://www.facebook.com/FactoryUrsus