Home Dla dzieci Weekendowe atrakcje dla mam i dzieciaków

Weekendowe atrakcje dla mam i dzieciaków

Weekendowe atrakcje dla mam i dzieciaków

Dzień Dziecka już za kilka dni. Z tej okazji centrum Factory i Futura Park Kraków przygotowało weekend atrakcji skierowanych zarówno do maluchów, jak również do ich mam. W salonach wybranych marek pojawią się dodatkowe rabaty, a najmłodsi klienci centrum, będą mogli wziąć udział w warsztatach edukacyjnych. 1 czerwca br. odbędzie się również akcja charytatywna pod nazwą „Podziel się z nami emocjami”, w ramach której jeden uśmiech i jedno zdjęcie pomogą wesprzeć podopiecznych Fundacji Czas Dzieci. 

Centrum outletowe Factory w Modlniczce zaprasza wszystkie mamy ze swoimi pociechami na wspólne, promocyjne zakupy. W dniach 31 maja i 1 czerwca br. specjalne zniżki obejmą asortyment dziecięcy oraz produkty dla mam.

W sobotę 31 maja br. odbędą się warsztaty plastyczne dla najmłodszych, zatytułowane „Lato w Afryce”. Animatorzy Fundacji Czas Dzieci zaprezentują maluchom proste sposoby na stworzenie ciekawych zabawek z pozornie niepotrzebnych rzeczy. Razem z dziećmi przygotują afrykańskie maski oraz porozmawiają o zwyczajach ludzi mieszkających na czarnym kontynencie.

– Nadchodzący weekend w krakowskim centrum Factory i Futura Park odbędzie się pod znakiem specjalnych atrakcji dla mam i dzieci. W wybranych sklepach będzie można nabyć markowe produkty objęte dodatkową zniżką, a najmłodsi goście wezmą udział w warsztatach etnograficznych poświęconych Afryce – mówi Anna Kusior-Jabłońska, koordynator ds. marketingu w Factory Kraków – Zapraszamy na rodzinne świętowanie Dnia Dziecka razem z centrum w Modlniczce.

W niedzielę, 1 czerwca br., odbędzie się również akcja charytatywna „Podziel się z nami emocjami”. Klienci, którzy odwiedzą centrum w godzinach od 12:00 do 18:00 i zgodzą się na zrobienie sobie zdjęcia, będą mogli wspomóc utalentowanych podopiecznych Fundacji Czas Dzieci.

Jedno zdjęcie to 10 zł przekazane na rzecz młodych podopiecznych Fundacji Czas Dzieci. Środki zebrane podczas akcji „Podziel się z nami emocjami” zostaną przeznaczone na działania fundacji w ramach projektu „Mecenas Dziecięcych Talentów”.

– Cieszymy się, ze możemy w tym wyjątkowym dniu pomagać najmłodszym. Zgromadzone pieniądze pozwolą na ufundowanie podopiecznym Fundacji kursów oraz warsztatów artystycznych – dodaje Anna Kusior-Jabłońska.

 # # #

FACTORY Kraków i Futura Park – kompleksowe zakupy w jednym miejscu

Centrum w Modlniczce to nowoczesny kompleks handlowy, łączący centrum OUTLET i tradycyjny park handlowy. Odwiedzając Centrum, można zaoszczędzić czas i pieniądze – w Factory ceny są zawsze niższe od 30 do 70 procent.

Nowoczesne i wygodne dwupoziomowe centrum handlowe kusi klientów dostępnością i skupieniem w jednym miejscu najważniejszych sklepów i punktów usługowych.

Szeroki wybór marek odzieżowych sprawia, że każdy może odnaleźć tu swój styl. W outlecie można znaleźć najlepsze polskie i zagraniczne marki, m.in.: Mango, United Colors of Benetton, Vero Moda, Puma, Reebok, Solar, Kazar, Simple, Umbro.

 

Centrum zlokalizowane jest w Modlniczce w pobliżu północno-zachodniej granicy Krakowa, przy zjeździe
z autostrady A4, zaledwie 15 minut od centrum miasta. Dojechać do niego można dwoma bezpłatnymi autobusami z centrum miasta oraz Nowej Huty.

Więcej informacji o centrum Factory Kraków można uzyskać pod adresem https://www.facebook.com/FactoryKrakow