Home Dla dzieci Wspomóż potrzebujących wraz z Centrum Handlowym RONDO

Wspomóż potrzebujących wraz z Centrum Handlowym RONDO

Wspomóż potrzebujących wraz z Centrum Handlowym RONDO

W dniach 23-31 sierpnia Centrum Handlowe RONDO wesprze kampanię społeczną „Tornister Pełen Uśmiechów”, organizowaną przez Caritas Diecezji Bydgoskiej. Od najbliższej soboty klienci RONDA będą mogli przynosić do galerii artykuły oraz przybory szkolne, które przekazane zostaną na wyprawki szkolne dla najbardziej potrzebujących najmłodszych mieszkańców Bydgoszczy.

Do akcji „I Ty wspieraj innych” może przyłączyć się każdy, kto chce wspomóc podopiecznych Caritas Diecezji Bydgoskiej. Wystarczy tylko w dniach 23-31 sierpnia przynieść do Centrum Handlowego RONDO artykuły szkolne i wrzucić je do specjalnie przygotowanych koszy, zlokalizowanych w okolicy strefy gastronomicznej. Zbiórka darów odbywać się będzie również w redakcji „Expressu Bydgoskiego”.

Finał akcji odbędzie się w niedzielę 31 sierpnia. Tego dnia Centrum Handlowe RONDO zliczać będzie także transakcje dokonane w centrum, a złotówka z każdego zakupu zostanie przeznaczona na kampanię społeczną „Tornister Pełen Uśmiechów”. Podczas finału przewidziane są liczne atrakcje dla dzieci, a także spotkanie z gościem specjalnym – Adamem Kowalewskim, finalistą drugiej polskiej edycji programu „TOP Chef”.

„Centrum Handlowe RONDO już drugi rok z rzędu wspiera akcję ‘Tornister Pełen Uśmiechów’, ponieważ zależy nam, aby jak największa liczba potrzebujących dzieci otrzymała wyprawki szkolne. Zachęcam wszystkich do aktywnego włączenia się w naszą inicjatywę i przynoszenia przyborów szkolnych do RONDA, które zostaną przekazane Caritas Diecezji Bydgoskiej” – mówi Joanna Sawośko-Duda, dyrektor Centrum Handlowego RONDO.

Patronat medialny nad akcją „I Ty wspieraj innych” objął Express Bydgoski.Informacje o firmie:

Centrum Handlowe RONDO to pierwszy obiekt handlowy w Bydgoszczy. Całkowita powierzchnia użytkowa RONDA to prawie 60.000m2.

Głównym najemcą jest hipermarket Real. Ofertę centrum uzupełnia 48 butików i sklepów średnio powierzchniowych. Centrum Handlowe RONDO może pochwalić się doskonałą lokalizacją – ok.1,5 km od ścisłego centrum miasta, tuż przy głównym węźle komunikacji miejskiej oraz skrzyżowaniu trzech tras krajowych – w kierunku Poznania, Koszalina / Szczecina, a także Warszawy.

Właścicielem Centrum Handlowego RONDO jest spółka celowa CH Bydgoszcz Sp. z o.o., zarządzana przez Valad Polish Retail Fund. Zarządcą obiektu jest firma Apsys Polska S.A.

www.chrondo.pl