Home Dla dzieci Znamy zwycięzcę castingu do teledysku Monster High® w Centrum Janki!

Znamy zwycięzcę castingu do teledysku Monster High® w Centrum Janki!

Znamy zwycięzcę castingu do teledysku Monster High® w Centrum Janki!

W dniu 30 marca w Centrum Janki odbył się I ogólnopolski casting do teledysku Monster High®. Do udziału w niedzielnym wydarzeniu zgłosiło się ponad 150 dzieci, które wystąpiły na wielkiej scenie w Centrum Janki, prezentując fragment utworu pt. „Jesteśmy Monster High”. Zwycięzcą castingu została 9-letnia Amelia Druś z Warszawy!

Laureatka castingu wyjedzie na weekendowy obóz z profesjonalnymi choreografami i gwiazdą polskiej sceny muzycznej oraz weźmie udział w nagraniach teledysku Monster High®, który będzie emitowany w telewizji na stacji Nickelodeon w dniu 13 czerwca. Podczas niedzielnego wydarzenia w Centrum Janki przyznano również cztery wyróżnienia, a ich zdobywczynie otrzymały lalki Monster High®.

Gratulujemy Amelce zwycięstwa w naszym castingu do teledysku Monster High. Cieszymy się, że nasze weekendowe wydarzenie przyciągnęło tak dużą liczbę dzieci do Centrum Janki i miały one szansę zaprezentować na scenie swoje umiejętności taneczno-wokalne przed profesjonalnym jury” – mówi Anna Walerych, dyrektor Centrum Janki.

Wszyscy klienci Centrum Janki mogli również skorzystać z atrakcji oferowanych przez Akademię Monster High®. Do ich dyspozycji były: stoisko filmowej charakteryzacji, atelier fotograficzne, stanowisko projektowania strojów Monster High® oraz Magii i Czarów, gdzie można było przyglądać się eksperymentom chemiczno-fizycznym przeprowadzanym przez zespół chemików. Patronat medialny nad akcją objęło Radio Kolor.Informacje o Centrum Janki:

Główni najemcy Centrum Janki to Leroy Merlin, Saturn oraz hipermarket Real. Ofertę centrum uzupełnia 76 butików i sklepów średnio powierzchniowych. Centrum Janki może pochwalić się bogatą ofertą rozrywkową – na terenie obiektu działają: mulitiplex CINEMA CITY oraz kompleks strefy food court z 11 restauracjami. Centrum Janki to miejsce przyjazne rodzinom oraz osobom niepełnosprawnym.

Całkowita powierzchnia użytkowa Centrum Janki to ponad 83.000m2.

Właścicielami Centrum Janki są: spółka celowa CH Janki Sp. z o.o., zarządzana przez Valad Polish Retail Fund, Cinema City Poland – CC Spółka z o.o., spółka komandytowo-akcyjna, Leroy Merlin Inwestycje Sp. z o.o. oraz Taima Investments Sp. z o.o. Zarządcą obiektu jest firma Apsys Polska S.A.

www.chjanki.pl