10% rabatu i 20 rat 0 % na cały asortyment Black Red White


Nowy rok możesz zacząć w odnowionym wnętrzu, dzięki atrakcyjnej promocji w Black Red White! Cały asortyment mebli i dodatków dostępny jest teraz 10% taniej, a płatność za zakupy można rozłożyć na 20 nieoprocentowanych rat. Promocja obowiązuje tylko do 12 stycznia.

Jeśli szukasz oryginalnych i funkcjonalnych mebli w korzystnych cenach, okazyjne oferty znajdziesz podczas styczniowej promocji w Black Red White. Jedynie do 12 stycznia bogaty asortyment mebli i dodatków wiodącego polskiego producenta możesz kupić o 10% taniej oraz rozłożyć płatność za zakupy na 20 wygodnych rat 0% – bez pierwszej wpłaty, bez prowizji,  bez oprocentowania.

Niezależnie czy planujemy remont kuchni, urządzamy mieszkanie, czy chcemy jedynie zmienić charakter wnętrza domu, niezbędne meble i dodatki znaleźć można w Black Red White. Jeżeli chcesz, aby w mieszkaniu zapanował porządek, wystarczy wyposażyć je w praktyczną szafę lub komodę. Osoby, którym marzy się komfortowy wypoczynek po ciężkim dniu pracy mogą wybrać dla siebie wygodne łóżko, sofę albo fotel. A jeśli pragniemy odmienić wygląd salonu bądź jadalni, w Black Red White czeka szeroki wybór zróżnicowanych stylistycznie kolekcji modułowych do każdego wnętrza.

Wystrój pomieszczenia może ulec gruntownej przemianie dzięki dobraniu odpowiednich dodatków wnętrzarskich. Black Red White oferuje modne i estetyczne dekoracje w atrakcyjnych cenach. Oprócz nich, w salonach i sklepie internetowym z łatwością można dobrać odpowiednie oświetlenie i funkcjonalne akcesoria do łazienki, kuchni czy jadalni.

Tylko do 12 stycznia płatność za zakupy w Black Red White możesz rozłożyć na 20 nieoprocentowanych  rat. W salonach czekają meble i dodatki przecenione o 10%! Więcej informacji na temat promocji Black Red White znaleźć można na stronie www.brw.com.pl.

***********

Black Red White to polska marka – wiodący producent i dystrybutor mebli oraz artykułów wyposażenia wnętrz na rynku rodzimym. Już od ponad 20 lat firma proponuje swoim Klientom wnętrza dające radość i polepszające jakość życia. W rozbudowanym portfolio jej produktów dostępne są meble pokojowe, kuchenne, tapicerowane, stoły, krzesła i materace. Wyróżnia je funkcjonalność, nowoczesne rozwiązania technologiczne oraz atrakcyjne i urozmaicone wzornictwo. Dopełnieniem bogatej oferty meblowej są dodatki – tekstylia, oświetlenie, dekoracje, dywany oraz akcesoria niezbędne w łazience, kuchni, garderobie i jadalni.

Grupę Black Red White tworzą 23 wyspecjalizowane spółki produkcyjne, handlowe i usługowe, w tym 11 podmiotów zagranicznych. Firma sprzedaje swoje produkty w 74 salonach firmowych oraz ponad 800 punktach partnerskich w całej Polsce. Asortyment marki Black Red White dostępny jest również w ponad 40 krajach świata, w tym na Ukrainie, Białorusi, Słowacji i Węgrzech, gdzie funkcjonują salony własne. Więcej informacji na stronie www.brw.com.pl.