Home Dom 10% rabatu i 20 rat 0% na meble i dodatki w Black Red White

10% rabatu i 20 rat 0% na meble i dodatki w Black Red White

10% rabatu i 20 rat 0% na meble i dodatki w Black Red White

Niebanalne pomysły na urządzenie mieszkania w niższej cenie czekają w salonach Black Red White! Do 16 marca na wnętrzarskich zakupach zaoszczędzić można 10%, a dzięki promocyjnej ofercie płatności można dokonać w systemie 20 rat 0%.

 Black Red White oferuje korzystne rabaty na produkty ze swojej oferty. Wśród nich znajdują się między innymi nowości, takie jak meble pokojowe z kolekcji Possi – systemu do samodzielnego projektowania. W niższych cenach zakupić można również meble młodzieżowe, kuchenne oraz tapicerowane, a także meble do jadalni i materace do sypialni. Ponadto Klienci mają do wyboru wiele akcesoriów wyposażenia wnętrza i dodatków dekoracyjnych.

Osobom, które preferują zakupy na raty, Black Red White oferuje wygodne 20 rat 0% bez wymaganej pierwszej wpłaty, bez prowizji oraz bez oprocentowania. Jest to dodatkowe ułatwienie szczególnie dla tych Klientów, którzy w najbliższym czasie planują umeblowanie całego mieszkania.Najnowsza promocja w Black Red White obejmuje meble oraz dodatki tańsze o 10% i możliwość skorzystania z systemu 20 rat 0%. Rabaty obowiązują od 4 do 16 marca. Pełną ofertę promocyjną znaleźć można na stronie www.brw.com.pl oraz w salonach.

***********

Black Red White to polska marka – wiodący producent i dystrybutor mebli oraz artykułów wyposażenia wnętrz na rynku rodzimym. Już od ponad 20 lat firma proponuje swoim Klientom wnętrza dające radość i polepszające jakość życia. W rozbudowanym portfolio jej produktów dostępne są meble pokojowe, kuchenne, tapicerowane, stoły, krzesła i materace. Wyróżnia je funkcjonalność, nowoczesne rozwiązania technologiczne oraz atrakcyjne i urozmaicone wzornictwo. Dopełnieniem bogatej oferty meblowej są dodatki – tekstylia, oświetlenie, dekoracje, dywany oraz akcesoria niezbędne w łazience, kuchni, garderobie i jadalni.

Grupę Black Red White tworzą 22 wyspecjalizowane spółki produkcyjne, handlowe i usługowe, w tym 11 podmiotów zagranicznych. Firma sprzedaje swoje produkty w 74 salonach firmowych oraz ponad 800 punktach partnerskich w całej Polsce. Asortyment marki Black Red White dostępny jest również w ponad 40 krajach świata, w tym na Ukrainie, Białorusi, Słowacji i Węgrzech, gdzie funkcjonują salony własne. Więcej informacji na stronie www.brw.com.pl.