15 kolekcji 15% taniej i 15 rat 0% w Black Red White


Osoby, które zamierzają w najbliższym czasie odświeżyć wystrój mieszkania mogą skorzystać z atrakcyjnej promocji w Black Red White. W salonach czeka aż 15 kolekcji meblowych tańszych o 15%! Płatność za zakupy całego asortymentu można rozłożyć na 15 rat 0%. Promocja trwa od 8 do 22 czerwca.

Urządzenie salonu, jadalni, sypialni czy pokoju młodzieżowego jest teraz zdecydowanie prostsze i tańsze. Dzięki promocji w Black Red White obejmującej aż 15 różnorodnych kolekcji, na wyposażeniu mieszkania można zaoszczędzić 15%! Od 8 do 22 czerwca rabatem objęta jest między innymi nowoczesna kolekcja Azteca, skandynawski system Antwerpen czy elegancki zestaw Kent. Pokojom młodzieżowym dedykowany jest system Indiana czy Numlock, a komfortową sypialnię można wyposażyć dzięki kolekcji Raflo lub August.

 

Co więcej, Klienci Black Red White mogą skorzystać także z wygodnego systemu ratalnego i należność za zakupy z całego asortymentu rozłożyć na 15 rat 0% – bez oprocentowania, bez pierwszej wpłaty i bez prowizji!

Pełną ofertę promocyjną znaleźć można na stronie www.brw.com.pl oraz w salonach.

***********

Black Red White to polska marka – wiodący producent i dystrybutor mebli oraz artykułów wyposażenia wnętrz na rynku rodzimym. Już od ponad 20 lat firma proponuje swoim Klientom wnętrza dające radość i polepszające jakość życia. W rozbudowanym portfolio jej produktów dostępne są meble pokojowe, kuchenne, tapicerowane, stoły, krzesła i materace. Wyróżnia je funkcjonalność, nowoczesne rozwiązania technologiczne oraz atrakcyjne i urozmaicone wzornictwo. Dopełnieniem bogatej oferty meblowej są dodatki – tekstylia, oświetlenie, dekoracje, dywany oraz akcesoria niezbędne w łazience, kuchni, garderobie i jadalni.

Grupę Black Red White tworzą 22 wyspecjalizowane spółki produkcyjne, handlowe i usługowe, w tym 11 podmiotów zagranicznych. Firma sprzedaje swoje produkty w 74 salonach firmowych oraz ponad 800 punktach partnerskich w całej Polsce. Asortyment marki Black Red White dostępny jest również w ponad 40 krajach świata, w tym na Ukrainie, Białorusi, Słowacji i Węgrzech, gdzie funkcjonują salony własne. Więcej informacji na stronie www.brw.com.pl.