46 Rajd Festiwalowy w domEXPO Opole!


46 Rajd Festiwalowy w domEXPO Opole!

46 edycja rajdu festiwalowego odbędzie się podczas trwania 52 Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu w dniach 13 – 14 czerwca. Jest to doskonała okazja by poznać Opole z nieco innej, motoryzacyjnej strony!
 
Impreza rozpocznie się od oficjalnego startu z opolskiego rynku, gdzie swoje auta wystawi na morderczą próbę około 100 załóg z całej Polski! Głównym starterem został Prezydent Opola Arkadiusz Wiśniewski, który wypuści na trasę zawodników żądnych ekstremalnych przeżyć i głodnych wygranej. Zapewnią oni wszystkim gościom niezapomniane emocje. 
 
Trasa prowadzi po drogach publicznych powiatu opolskiego, gdzie odcinki specjalne to Prolog na Wałach Kanału Ulgi w Opolu oraz cztery niedzielne próby w Dobrzeniu Wielkim, Szydłowie i Polskiej Nowej Wsi.
 
domEXPO Opole z dumą chce poinformować, że zostało oficjalnym partnerem rajdu. 14 czerwca zorganizujemy w ramach współpracy strefę serwisową – specjalną powierzchnię przeznaczoną na naprawę wszelkich usterek technicznych. To również niepowtarzalna okazja dla wszystkich miłośników motoryzacji do obejrzenia aut z bliska i osobiste poznanie zawodników. 

W celu dokonania zapisów zapraszamy na stronę organizatora!
 
Swój udział w rajdzie potwierdziły gwiazdy, w tym m.in.:
Michał Wiśniewski – polski wokalista, autor tekstów, lider grup: Ich Troje, Troje, Red Head oraz projektów Spooko i Renia Pączkowska. Założyciel Polskiego Związku Pokera. Pasjonat lotnictwa i rajdów samochodowych.
 
Andrzej Dąbrowski – polski piosenkarz, perkusista, kompozytor, dziennikarz, fotografik, a także kierowca rajdowy (wicemistrz Polski w rajdach samochodowych w 1957).
  
Zapraszamy do domEXPO Opole, codziennie od 10:00 do 18:00!

46 Rajd Festiwalowy w domEXPO Opole!

DATA: 14.06.2015 r.
MIEJSCE: domEXPO Opole, ul. Kępska 8