5 powodów, dla których warto urządzić wnętrze w stylu klasycznym


Zmieniasz wystrój domu i chcesz, żeby Twoje meble za kilkanaście lat nadal wyglądały szykownie? Poznaj powody, dla których warto urządzić wnętrze w stylu klasycznym z meblami Black Red White.

1. Ponadczasowość

Główną cechą stylu klasycznego jest jego nieprzemijalność. Mimo upływu lat meble Black Red White w tym stylu zawsze wyglądają modnie i wytwornie. Czas może być nawet ich sprzymierzeńcem, podkreślając ich tradycyjny klimat. Powściągliwe kształty i faktura mebli zaprojektowane są tak, że szybko się nie nudzą. Jeśli urządzasz mieszkanie myśląc przyszłościowo, ten styl jest dla Ciebie.

Kolekcja Alevil jadalnia Black Red White

2. Elegancja

Klasyka opiera się głównie na wysokiej jakości wykonaniu, ekskluzywnych materiałach i wysmakowanych detalach, które składają się na elegancję i szyk całej kompozycji.  Stonowana klasyka wprowadza do wnętrza spokój i harmonię będącą gwarantem dobrej i przyjaznej atmosfery. Symetria i równowaga stylu jeszcze mocniej podsycą szarmancki charakter pomieszczeń, a obrazy, lustra, szlachetne tkaniny i zasłony to kropka nad
i gustownego salonu.

3. Komfort

Meble klasyczne są wygodne i łatwe w użyciu. Tradycyjne wzorce w połączeniu z nowoczesnymi, praktycznymi rozwiązaniami będą polepszać Twoje życie każdego dnia. Uniwersalny charakter stylu umożliwia moderowanie wystroju dodatkami, nie zaburzając przy tym jego ponadczasowego wyglądu.

Kolekcja Orland jadalnia Black Red White

4. Naturalne materiały

Klasyczne wyposażenie wnętrz produkowane jest często z wysokiej jakości, naturalnych materiałów, takich jak lite drewno i fornir. To doskonałe rozwiązanie dla osób lubiących ekologiczny styl życia i ceniących kontakt z naturą. Brązy i beże, które przeważają w stylu klasycznym, jeszcze bardziej zbliżą Cię do życia z przyrodą.

5. Rodzinny klimat

Ciepłe barwy klasyki tworzą przytulny, familijny klimat. Duży stół, wygodne krzesła i sofy stanowią przyjazną i sprzyjającą spotkaniom z bliskimi przestrzeń. Klasyczne meble często są opowieścią o tradycji i historii rodziny, nadając im przez to szczególny, bezcenny walor.

Wszystkie opisane oraz wiele innych zalet mebli w stylu klasycznym znajdziesz w ponadczasowych kolekcjach: Alevil, Orland, Kent, Natalia, które już teraz zobaczyć możesz na www.brw.com.pl.

***********

Black Red White to polska marka – wiodący producent i dystrybutor mebli oraz artykułów wyposażenia wnętrz na rynku rodzimym. Już od ponad 20 lat firma proponuje swoim Klientom wnętrza dające radość i polepszające jakość życia. W rozbudowanym portfolio jej produktów dostępne są meble pokojowe, kuchenne, tapicerowane, stoły, krzesła i materace. Wyróżnia je funkcjonalność, nowoczesne rozwiązania technologiczne oraz atrakcyjne i urozmaicone wzornictwo. Dopełnieniem bogatej oferty meblowej są dodatki – tekstylia, oświetlenie, dekoracje, dywany oraz akcesoria niezbędne w łazience, kuchni, garderobie i jadalni.

Grupę Black Red White tworzą 23 wyspecjalizowane spółki produkcyjne, handlowe i usługowe, w tym 11 podmiotów zagranicznych. Firma sprzedaje swoje produkty w 74 salonach firmowych oraz ponad 800 punktach partnerskich w całej Polsce. Asortyment marki Black Red White dostępny jest również w ponad 40 krajach świata, w tym na Ukrainie, Białorusi, Słowacji i Węgrzech, gdzie funkcjonują salony własne. Więcej informacji na stronie www.brw.com.pl.