Black Red White otwiera nowe salony partnerskie i odświeża dotychczasowe ekspozycje


Październik upłynął pod znakiem otwarć nowych salonów partnerskich firmy Black Red White. Wiele pozytywnych zmian wprowadzono także w istniejących już sklepach, w których odświeżono i zmodernizowano ekspozycje. Dzięki tym zabiegom, Klienci mają teraz jeszcze większy wybór mebli i dodatków służących do wyposażenia własnego mieszkania!

Ekspozycja mebli w salonie partnerskim Black Red White w Bartoszycach2 Ekspozycja mebli w salonie partnerskim Black Red  White w Tarnowie Ekspozycja mebli w salonie partnerskiem Black Red White w Bartoszycach

Mnóstwo inspirujących rozwiązań wnętrzarskich pojawiło się w nowych salonach partnerskich Black Red White. Kolejne punkty sprzedaży zostały otwarte w Tucholi, Kwidzynie, Kościerzynie oraz w Bartoszycach. Wizyta w salonie to okazja do wybrania najbardziej komfortowych i odpowiednich mebli do mieszkania, możliwość skorzystania z profesjonalnej rady sprzedawców i projektantów wnętrz, a także inspirująca wycieczka, dająca impuls do zmiany charakteru wnętrza domu. Bogata oferta w nowych salonach zadowoli osoby gustujące w klasycznym wzornictwie i tych, którzy pragną nadać mieszkaniu nowoczesny charakter. Wygodne bryły o zróżnicowanych funkcjach  i wymiarach umożliwią kompleksowe umeblowanie każdego pomieszczenia o dowolnej powierzchni.

Optymalizację i rozszerzenie asortymentu mebli i dodatków z pewnością zauważą odwiedzający salony partnerskie Black Red White w Rybniku, Kolnie, Namysłowie, Żorach, Lipsku, Darłowie i Koluszkach. Sklepy, które w październiku zostały poddane renowacji, obfitują w nowości. Na Klientów czekają w nich teraz świeże i inspirujące pomysły na urządzenie ergonomicznego wnętrza z wykorzystaniem mebli polskiego producenta. Niezależnie, czy poszukujemy mebli do salonu, sypialni, przedpokoju czy kuchni, szeroki wybór wyposażenia w konkurencyjnych cenach dostępny jest w sklepach partnerskich Black Red White.

Ekspozycja mebli w salonie partnerskim Black Red White w Kolnie Ekspozycja mebli w salonie partnerskim Black Red White w Koluszkach Ekspozycja Mebli w salonie partnerskim Black Red White w Kwidzynie Ekspozycja mebli w salonie patrnesrskim Black Red White w Kwidzynie2

Nowe i zmodernizowane salony partnerskie Black Red White oferują jeszcze bogatszy wybór mebli, dodatków i oświetlenia do każdego mieszkania. Więcej informacji na temat sklepów partnerskich Black Red White znaleźć można na stronie www.brw.com.pl.

***********

Black Red White to polska marka – wiodący producent i dystrybutor mebli oraz artykułów wyposażenia wnętrz na rynku rodzimym. Już od ponad 20 lat firma proponuje swoim Klientom wnętrza dające radość i polepszające jakość życia. W rozbudowanym portfolio jej produktów dostępne są meble pokojowe, kuchenne, tapicerowane, stoły, krzesła i materace. Wyróżnia je funkcjonalność, nowoczesne rozwiązania technologiczne oraz atrakcyjne i urozmaicone wzornictwo. Dopełnieniem bogatej oferty meblowej są dodatki – tekstylia, oświetlenie, dekoracje, dywany oraz akcesoria niezbędne w łazience, kuchni, garderobie i jadalni.

Grupę Black Red White tworzą 23 wyspecjalizowane spółki produkcyjne, handlowe i usługowe, w tym 11 podmiotów zagranicznych. Firma sprzedaje swoje produkty w 74 salonach firmowych oraz ponad 800 punktach partnerskich w całej Polsce. Asortyment marki Black Red White dostępny jest również w ponad 40 krajach świata, w tym na Ukrainie, Białorusi, Słowacji i Węgrzech, gdzie funkcjonują salony własne. Więcej informacji na stronie www.brw.com.pl.