Home Dom Black Red White otwiera nowy salon firmowy w Nisku

Black Red White otwiera nowy salon firmowy w Nisku

Black Red White otwiera nowy salon firmowy w Nisku

Od 10 kwietnia sieć sprzedaży Black Red White powiększyła się o kolejny sklep firmowy, tym razem w miejscowości Nisko, w województwie podkarpackim. Dzięki otwarciu nowego salonu okoliczni mieszkańcy mogą cieszyć się bogatą ofertą mebli polskiego producenta.

Black Red White coraz bardziej dostosowuje swoją ofertę do wymagań konsumentów. Salon meblowy w Nisku proponuje Klientom unowocześniony sposób prezentacji mebli i dodatków, dzięki bardziej otwartym ekspozycjom oraz funkcjonalnym strefom podziału asortymentu. Innowacyjna forma ekspozycji w nowo otwartym punkcie zapewni kupującym komfort oraz łatwość dokonywania zakupów.

Salon firmowy Black Red White w Nisku

Liczący 720 m2 sklep oferuje nie tylko liczne kolekcje mebli, ale również ciekawy wybór dodatków do wyposażenia wnętrz. Klienci mogą wybierać z szerokiego asortymentu mebli salonowych, do jadalni oraz sypialni. W salonie dostępne są także nowości, jak systemy modułowe Azteca, Senegal czy Kaspian oraz kolekcje do pokoju młodzieżowego i meble tapicerowane. Osoby przygotowujące się do remontu kuchni mogą wybierać zabudowę spośród mebli na wymiar Senso Kitchens i mebli modułowych Family Line. Gotowe aranżacje, których w salonie w Nisku znaleźć można prawie 30, ułatwiają dobór odpowiednich elementów i okażą się niezwykle pomocne w urządzaniu indywidualnych przestrzeni mieszkaniowych.Sklep otwarty jest od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-18.00 oraz w soboty od 9.00 do 14.00.

Więcej szczegółów na temat nowo otwartego salonu znaleźć można na stronie www.brw.com.pl.

***********

Black Red White to polska marka – wiodący producent i dystrybutor mebli oraz artykułów wyposażenia wnętrz na rynku rodzimym. Już od ponad 20 lat firma proponuje swoim Klientom wnętrza dające radość i polepszające jakość życia. W rozbudowanym portfolio jej produktów dostępne są meble pokojowe, kuchenne, tapicerowane, stoły, krzesła i materace. Wyróżnia je funkcjonalność, nowoczesne rozwiązania technologiczne oraz atrakcyjne i urozmaicone wzornictwo. Dopełnieniem bogatej oferty meblowej są dodatki – tekstylia, oświetlenie, dekoracje, dywany oraz akcesoria niezbędne w łazience, kuchni, garderobie i jadalni.

Grupę Black Red White tworzą 22 wyspecjalizowane spółki produkcyjne, handlowe i usługowe, w tym 11 podmiotów zagranicznych. Firma sprzedaje swoje produkty w 74 salonach firmowych oraz ponad 800 punktach partnerskich w całej Polsce. Asortyment marki Black Red White dostępny jest również w ponad 40 krajach świata, w tym na Ukrainie, Białorusi, Słowacji i Węgrzech, gdzie funkcjonują salony własne. Więcej informacji na stronie www.brw.com.pl.