Home Dom Black Red White uruchamia blog wnętrzarski „Moja Planeta. Dom”

Black Red White uruchamia blog wnętrzarski „Moja Planeta. Dom”

Black Red White uruchamia blog wnętrzarski „Moja Planeta. Dom”

Black Red White wdraża nowy projekt internetowy. Prezentacja bloga wnętrzarskiego pod nazwą „Moja Planeta. Dom”, to kolejny etap nowej komunikacji z Klientami. Jest to wyjście naprzeciw potrzebom osób, które poszukują nie tylko mebli, ale także wizji własnego, pełnego ciepła i emocji domu. Czytelnicy znajdą na blogu wiele inspirujących aranżacji i ciekawych porad jak urządzić idealne wnętrze.

Moja Planeta.Dom Black Red White Blog

Na blogu Black Red White w zakładkach, które odzwierciedlają podział każdego domu – kuchnia, pokój dzienny, pokój młodzieżowy, sypialnia oraz biuro – można z łatwością odnaleźć informacje, które są niezwykle pomocne w projektowaniu idealnego wnętrza. Czytelnicy mogą skorzystać z wielu inspirujących porad w kwestii urządzenia mieszkania oraz doboru właściwych dodatków, zgodnie z aktualnymi trendami.

Na blogu znaleźć można między innymi wskazówki na temat aranżacji funkcjonalnej przestrzeni, zachowania porządku w szafie czy zastosowania praktycznego oświetlenia, które ułatwią umeblowanie całego domu. Specjalnie dla Czytelników przygotowany jest zestaw jesiennych inspiracji, dzięki którym będą mogli oni spędzić długie wieczory w nowoczesnym i stylowym wnętrzu.Blog „Moja Planeta. Dom” dostępny jest pod adresem mojaplanetadom.pl.

***********

Black Red White to polska marka – wiodący producent i dystrybutor mebli oraz artykułów wyposażenia wnętrz na rynku rodzimym. Już od ponad 20 lat firma proponuje swoim Klientom wnętrza dające radość i polepszające jakość życia. W rozbudowanym portfolio jej produktów dostępne są meble pokojowe, kuchenne, tapicerowane, stoły, krzesła i materace. Wyróżnia je funkcjonalność, nowoczesne rozwiązania technologiczne oraz atrakcyjne i urozmaicone wzornictwo. Dopełnieniem bogatej oferty meblowej są dodatki – tekstylia, oświetlenie, dekoracje, dywany oraz akcesoria niezbędne w łazience, kuchni, garderobie i jadalni.

Grupę Black Red White tworzą 22 wyspecjalizowane spółki produkcyjne, handlowe i usługowe, w tym 11 podmiotów zagranicznych. Firma sprzedaje swoje produkty w 74 salonach firmowych oraz ponad 800 punktach partnerskich w całej Polsce. Asortyment marki Black Red White dostępny jest również w ponad 40 krajach świata, w tym na Ukrainie, Białorusi, Słowacji i Węgrzech, gdzie funkcjonują salony własne. Więcej informacji na stronie www.brw.com.pl