Black Red White wprowadza nowy standard salonów firmowych


W kwietniu firma Black Red White otworzyła w Będzinie, w jednym z 12 największych sklepów, ekspozycję salonu zaprojektowaną według zupełnie nowego konceptu. Pilotażowy salon oferuje Klientom jeszcze ciekawsze pomysły na urządzenie domu, a wszystko w atrakcyjnym otoczeniu nowoczesnego systemu komunikacyjnego, multimediów i funkcjonalności.

Black Red White - odnowiony salon w Będzinie

Klienci salonu Black Red White w Będzinie przy ul. Marszałka J. Piłsudskiego 105 zmiany zauważą przede wszystkim w przyjaznym i autentycznym sposobie prezentowania oferty. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom kupujących, prezentowane w sklepie meble zostały ustawione w taki sposób, aby jak najlepiej oddawały charakter prawdziwych domowych wnętrz. Stąd łączenie elementów różnych kolekcji, wzbogacenie pomieszczeń dodatkami, oświetleniem czy przytulnymi tekstyliami. Nowe aranżacje przywodzą na myśl prawdziwy, komfortowy i harmonijny dom. Aby wzmocnić efekt, zmodyfikowano również nazewnictwo stref podziału asortymentu na odpowiadające domowym pomieszczeniom.

Black Red White - odnowiony salon w Będzinie 8

Nowością w salonie są inspirujące, kompleksowo wyposażone mieszkania o małym metrażu, których urządzanie przysparza Klientom najwięcej kłopotu. Black Red White pokazuje, że niewielka powierzchnia może dawać duże możliwości. Dla przykładu, na przestrzeni zaledwie 38 m2 urządzono w pełni funkcjonalną i atrakcyjną kawalerkę. Umieszczono w niej meble kuchenne, do salonu, pokoju nastolatka oraz pakowną szafę z drzwiami przesuwnymi.

Black Red White - odnowiony salon w Będzinie - multimedialny stand z ekranem dotykowym

Do prezentacji oferty, oprócz tradycyjnej ekspozycji, wykorzystano również multimedialne standy z ekranami dotykowymi. W unowocześnionym sklepie można teraz w prosty sposób zaprojektować swoje meble oraz zapoznać się z ich funkcjami, a wszystko z wykorzystaniem najnowszych technologii.

Black Red White - odnowiony salon w Będzinie 2

Aranżacjom towarzyszą przyjazne dla oka rozwiązania wizualne prowadzące przez szlak komunikacyjny sklepu. Nowy, oryginalny język wizualny, dedykowane specjalnym meblom i cenom kolorowe przestrzenie np. „wyjątkowy mebel”, „wyjątkowy design”, „niska cena całego wnętrza” oraz prowadząca przez sklep błękitna „nić Ariadny” umilają zakupy i pozwalają na łatwą i szybką orientację w liczącej 12,5 tys. m2 przestrzeni handlowej. Podczas metamorfozy nie zabrakło również zmian technicznych, takich jak montaż podwieszanego sufitu, doświetlenie salonu czy remont infrastruktury.

Black Red White - odnowiony salon w Będzinie 3

Inwestycja rewitalizacji sklepów Black Red White odbywa się w ramach planu rozwoju handlu krajowego na lata 2015-2018. Jeśli zaprezentowany w Będzinie salon pilotażowy zostanie pozytywnie przyjęty przez Klientów, będzie wdrożony także w pozostałych salonach wielkopowierzchniowych meblowego giganta.

Więcej informacji na temat firmy oraz sieci sprzedaży Black Red White można znaleźć na stronie www.brw.com.pl.

***********

Black Red White to polska marka – wiodący producent i dystrybutor mebli oraz artykułów wyposażenia wnętrz na rynku rodzimym. Już od ponad 20 lat firma proponuje swoim Klientom wnętrza dające radość i polepszające jakość życia. W rozbudowanym portfolio jej produktów dostępne są meble pokojowe, kuchenne, tapicerowane, stoły, krzesła i materace. Wyróżnia je funkcjonalność, nowoczesne rozwiązania technologiczne oraz atrakcyjne i urozmaicone wzornictwo. Dopełnieniem bogatej oferty meblowej są dodatki – tekstylia, oświetlenie, dekoracje, dywany oraz akcesoria niezbędne w łazience, kuchni, garderobie i jadalni.

Grupę Black Red White tworzą 22 wyspecjalizowane spółki produkcyjne, handlowe i usługowe, w tym 11 podmiotów zagranicznych. Firma sprzedaje swoje produkty w 74 salonach firmowych oraz ponad 800 punktach partnerskich w całej Polsce. Asortyment marki Black Red White dostępny jest również w ponad 40 krajach świata, w tym na Ukrainie, Białorusi, Słowacji i Węgrzech, gdzie funkcjonują salony własne. Więcej informacji na stronie www.brw.com.pl.