Home Dom BLOCZKI BETONOWE BUSZREM Z ESTETYCZNYM AKCENTEM

BLOCZKI BETONOWE BUSZREM Z ESTETYCZNYM AKCENTEM

BLOCZKI BETONOWE BUSZREM Z ESTETYCZNYM AKCENTEM

Tradycyjny bloczek betonowy to drobnowymiarowy materiał budowlany. Podobnie jak cegieł i pustaków – używa się ich do murowania ścian konstrukcyjnych zewnętrznych i wewnętrznych, działowych oraz ścian pomieszczeń podziemnych i fundamentów (przy całkowitym zabezpieczeniu wyrobu przed penetracja wody i działaniem czynników atmosferycznych). A wreszcie do stawiania murków oporowych. Można stosować do nich zaprawy zwykłe lub lekkie. Bloczki betonowe wykonywane są z naturalnych składników mineralnych metodą wibroprasowania. W efekcie mają wysoką wytrzymałość mechaniczną oraz niską nasiąkliwość. Dzięki zaawansowanej technologii produkcji bloczki Buszrem o wymiarach 240 x 380 x 120 mm mają doskonałą geometrię oraz powtarzalność wymiarową. Produkt posiada 3 letnią gwarancję.

 

Użyte jako bloczki fundamentowe wydatnie skracają czas budowy ponieważ omija się około 30 dni koniecznych do dojrzewania i twardnienia betonu. Już po 3 dniach od murowania bloczkami można prowadzić dalsze prace. Nie ma też konieczności wcześniejszego szalowania fundamentów, co jest kolejną oszczędnością. 

Bloczek betonowy Buszrem oferowany jest również w wersji rustykalnej z ozdobną powierzchnią przełomu skalnego w trzech kolorach: szarym, czerwonym oraz grafitowym. Ozdobna powierzchnia znajduje się na jednej płaszczyźnie bloczka 240mm/380mm. Dlatego można z powodzeniem stosować go jako estetyczny element wykończenia np. elementów ogrodzenia.