Home Dom Dobrze jest zaoszczędzić!

Dobrze jest zaoszczędzić!

Dobrze jest zaoszczędzić!

Żeby cieszyć się wygodnie urządzonym mieszkaniem, nie trzeba wydawać fortuny na nowe meble i dodatki. Wystarczy skorzystać z trwającej do końca miesiąca promocji Black Red White, aby na wnętrzarskich zakupach zaoszczędzić nawet 30%! Co więcej, do 21 października w wygodnych ratach 0% można kupić wszystkie meble kuchenne, a kuchnie na wymiar również w cenach niższych o wartość podatku VAT.

 

Moc praktycznych rozwiązań w niższych cenach mają teraz do wyboru Klienci salonów Black Red White. Niezależnie od tego, czy poszukują wygodnej sofy, nowoczesnej kolekcji mebli do salonu czy stołu i krzeseł do jadalni, dzięki inspiracjom z najnowszej gazetki z łatwością wybiorą najbardziej optymalną opcję wyposażenia i zaoszczędzą nawet do 30%.

Sięgając po aktualną gazetkę, warto zwrócić uwagę na najlepsze okazje, a wśród nich zestaw mebli do sypialni Oren za jedyne 1099 zł, w skład którego wchodzi duże łóżko, pakowna szafa i 2 szafki noce. Nowoczesna sofa Street Lux z dużymi poduchami oparciowymi, pojemnikiem na pościel, dużą powierzchnią spania i automatem ułatwiającym rozkładanie kosztuje tylko 999 zł. A na zakupie kompaktowej meblościanki Cancan 1 można zaoszczędzić aż 200 zł.Osoby urządzające lub odnawiające kuchnię mogą również skorzystać z wyjątkowo atrakcyjnych obniżek. Ergonomiczne zestawy Junona Line, idealne do niewielkich pomieszczeń, dostępne są już za 699 zł, a ceny kuchni modułowych Family Line są niższe o 10%. Natomiast meble kuchenne można rozłożyć nawet na 20 rat 0% – bez pierwszej wpłaty, bez prowizji i bez oprocentowania!

Październikowa promocja mebli Black Red White potrwa od 10 do 31 października 2014, natomiast kuchnie na wymiar bez VAT można nabyć tylko do 21 października. W tym czasie wszystkie meble kuchenne dostępne są także w 20 ratach 0%. Więcej szczegółów na stronie www.brw.com.pl oraz w salonach.

***********

Black Red White to polska marka – wiodący producent i dystrybutor mebli oraz artykułów wyposażenia wnętrz na rynku rodzimym. Już od ponad 20 lat firma proponuje swoim Klientom wnętrza dające radość i polepszające jakość życia. W rozbudowanym portfolio jej produktów dostępne są meble pokojowe, kuchenne, tapicerowane, stoły, krzesła i materace. Wyróżnia je funkcjonalność, nowoczesne rozwiązania technologiczne oraz atrakcyjne i urozmaicone wzornictwo. Dopełnieniem bogatej oferty meblowej są dodatki – tekstylia, oświetlenie, dekoracje, dywany oraz akcesoria niezbędne w łazience, kuchni, garderobie i jadalni.

Grupę Black Red White tworzą 23 wyspecjalizowane spółki produkcyjne, handlowe i usługowe, w tym 11 podmiotów zagranicznych. Firma sprzedaje swoje produkty w 74 salonach firmowych oraz ponad 800 punktach partnerskich w całej Polsce. Asortyment marki Black Red White dostępny jest również w ponad 40 krajach świata, w tym na Ukrainie, Białorusi, Słowacji i Węgrzech, gdzie funkcjonują salony własne. Więcej informacji na stronie www.brw.com.pl.