Eliza – narożnik z 2 rzędami poduch


Na rynku pojawił się narożnik, który posiada 2 rzędy poduch oparciowych. Powinien odpowiadać ludziom młodym, gdyż wpisuje się w stylistykę minimalizmu. Osiągnięto ją dzięki zastosowaniu tkaniny o strukturze drobnej plecionki, a także kontrastowych lamówek, które podkreślają kształt mebla.

W czerwcu 2015 r. Agpol rozpoczął produkcję narożnika Eliza, w którego siedzisku zastosowano sprężynę bonelową. Jest to technologia gwarantująca dobry kompromis pomiędzy komfortem, a ceną. Technologię tę stosuje się powszechnie przy produkcji materaców. Siedziska na sprężynach bonell wytrzymają długie lata intensywnej eksploatacji bez żadnego uszczerbku. W górnej części siedziska sofy zastosowano wsyp wypełniony silikonem, który podwyższa komfort użytkowania mebla.

Eliza od Agpol

Cechą charakterystyczną jest ciekawie rozwiązane oparcie mebla. Są to 2 rzędy poduch oparciowych, dzięki którym użytkownik może wygodnie się na nim ułożyć. Jest to rozwiązanie jeszcze mało popularne, gdyż producenci stosują zazwyczaj jeden rząd.

Producent proponuje wykonanie mebla przede wszystkim w materiałach o strukturze drobnej plecionki. Należą do niej niedrogie tkaniny Etna, Kongo lub bardziej ekskluzywne tkaniny Amara Mystic Aqua Clean. Olbrzymią popularnością cieszy się nowa tkanina Ranch – 100% bawełna, o bardzo dobrych parametrach użytkowania.

Eliza od Agpol

Lamówka to pasek materiału do obszywania brzegów ubrań czy mebli tapicerowanych, który wykańcza dany produkt. Jeśli jest wykonana w innej barwie niż reszta produktu, wówczas podkreśla jego kształt. Dlatego Eliza może posiadać charakterystyczne lamówki, które wykonane są w kontrastowym do głównego kolorze.

Popularne w tym sezonie szarości pięknie prezentują się w tym meblu, którego styl i komfort powinny przypaść do gustu młodym ludziom.

Eliza od Agpol