Funkcjonalne rozwiązania ukryte w szafkach kuchennych


Dużo zapasów, a wszystkie idealnie uporządkowane i łatwo dostępne. Naczynia, garnki, patelnie w odpowiednio przystosowanym dla siebie miejscu. Dodatkowo ciepłe światło, funkcjonalne urządzenia, kosze i systemy do przechowywania – tak dzisiaj wygląda inteligentna kuchnia. Każdy, kto choć raz przekonał się, czym jest prawdziwy kuchenny komfort z pewnością będzie chciał zastosować zaawansowane technologicznie rozwiązania u siebie w domu.

System wysuwanych półek

Zarówno w małej, jak i dużej kuchni, liczy się maksymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni. Często wiele problemów sprawiają garnki – ciężkie, duże, z problematycznymi rączkami nie są łatwe w przechowywaniu. System wysuwanych półek pozwala na optymalne wykorzystanie przestrzeni w tradycyjnych i narożnych szafkach. Po otworzeniu frontu, swobodnym ruchem wyciągamy półki na zewnątrz i zyskujemy do nich wygodny dostęp. Dodatkowym atutem tego rozwiązania jest fakt, że elementy pokryte są antypoślizgową powłoką, która zapobiega przesuwaniu się przedmiotów i niweluje hałas.

Black Red White organizacja szuflad 2

Sprytnie ukryte urządzenia

Nowoczesne rozwiązania mają na celu nie tylko zwiększyć wygodę użytkowania kuchni, ale również zadbać o estetykę wnętrza. Zmywarka schowana za panelem frontowym, okap wbudowany w szafkę czy sprytnie ukryty w szufladzie sortownik na odpady. Wszystkie te sprzęty doskonale spełniają swoją funkcję – myją, przechowują, pochłaniają brzydkie zapachy – a przy okazji nie rzucają się w oczy. To z pewnością coś dla miłośników minimalizmu – trzymając elektronikę i odpady w ukryciu na co dzień zachowujesz czystość i estetykę kuchennych form.

Black Red White ukryte urządzenia kuchenne

Organizacja szuflad

Dzięki zastosowaniu w meblach szuflad zyskujemy aż 25% dodatkowej przestrzeni. Specjalnie z myślą o komfortowym przechowywaniu powstały systemy podziału wewnętrznego – wykonane z różnych materiałów i utrzymane w przeróżnej kolorystyce powodują, że nawet wnętrze szuflady doskonale wpisuje się w stylistykę kuchni. Wkłady do organizacji pozwalają przystosować je do przechowywania każdego rodzaju zawartości, segregując i dbając o porządek. Takie rozwiązania sprawiają, że mamy do dyspozycji spiżarnię w samym centrum pomieszczenia kuchennego. Butelka z wodą, słoik miodu, ulubiony dżem czy pudełko ryżu – wszystko znajdzie swoje miejsce.

Black Red White sortownik na odpady

Funkcjonalne kosze

Nowatorskie kosze do szafek mogą znacznie ułatwić pracę w kuchni i pomóc w segregacji produktów i akcesoriów. Profesjonalne systemy zapewniają mnóstwo przestrzeni do przechowywania produktów spożywczych oraz bezpośredni do nich dostęp z trzech stron. W celu zachowania maksymalnego komfortu użytkowania, kosze wyposażone są w prowadnice z pełnym wysuwem oraz cichym domykiem, co czyni Twoją kuchnię jeszcze bardziej komfortową.

Black Red White organizacja szuflad 4

Energooszczędne oświetlenie

W kuchni, gdzie dobra organizacja jest naprawdę ważna, to światło w dużej mierze warunkuje wygodę wykonywania codziennych czynności. W inteligentnych kuchniach oświetlenie pełni funkcję użytkową i dekoracyjną jednocześnie. Poza tradycyjnymi lampami sufitowymi subtelne światło znajduje się w wielu innych, bardziej lub mniej nietypowych miejscach. Ciekawym rozwiązaniem jest montowanie lampek LED w dnie szafek wiszących, stosując tak zwane „oprawy podszafkowe”. Coraz częściej można je również spotkać we wnętrzu szafek, a w szczególności witryn wiszących, gdzie subtelnie wyeksponowane są eleganckie naczynia czy komplet porcelany. To jednak nie wszystko. Nowatorskim rozwiązaniem jest zastosowanie źródeł światła pod cokołem mebli (tuż pod powierzchnią dolnych frontów) lub nawet na krawędziach szyb czy szklanych półek.

Kuchania Draggo z linii Senso Kitchens Black Red White

Te i wiele innych funkcjonalnych rozwiązań kuchennych znajdziesz w kuchniach na wymiar Senso Kitchens od Black Red White. Możesz skorzystać z gotowych rozwiązań na urządzenie własnej przestrzeni kuchennej lub zaprojektować własną kuchnię wykorzystując zaawansowane techniki i urządzenia, które znacznie ułatwią przygotowywanie codziennych posiłków, przechowywanie i utrzymanie porządku.

Pełną ofertę kuchni na wymiar Senso Kichens znaleźć można na stronie www.brw.com.pl oraz w studiach kuchni Black Red White.

***********

Black Red White to polska marka – wiodący producent i dystrybutor mebli oraz artykułów wyposażenia wnętrz na rynku rodzimym. Już od ponad 20 lat firma proponuje swoim Klientom wnętrza dające radość i polepszające jakość życia. W rozbudowanym portfolio jej produktów dostępne są meble pokojowe, kuchenne, tapicerowane, stoły, krzesła i materace. Wyróżnia je funkcjonalność, nowoczesne rozwiązania technologiczne oraz atrakcyjne i urozmaicone wzornictwo. Dopełnieniem bogatej oferty meblowej są dodatki – tekstylia, oświetlenie, dekoracje, dywany oraz akcesoria niezbędne w łazience, kuchni, garderobie i jadalni.

Grupę Black Red White tworzą 22 wyspecjalizowane spółki produkcyjne, handlowe i usługowe, w tym 11 podmiotów zagranicznych. Firma sprzedaje swoje produkty w 74 salonach firmowych oraz ponad 800 punktach partnerskich w całej Polsce. Asortyment marki Black Red White dostępny jest również w ponad 40 krajach świata, w tym na Ukrainie, Białorusi, Słowacji i Węgrzech, gdzie funkcjonują salony własne. Więcej informacji na stronie www.brw.com.pl