Home Dom Innowacyjność to fundament osiedla Parkowe Maślice

Innowacyjność to fundament osiedla Parkowe Maślice

Innowacyjność to fundament osiedla Parkowe Maślice

Parkowe Maślice powstają z połączenia troski o środowisko naturalne z nowoczesnymi technologiami na najwyższym poziomie. Wykorzystując efekt synergii, pomysłodawcy zrealizowali innowacyjny projekt developerski na miarę Twoich marzeń!

Projektanci osiedla zadbali o przestrzeń dla Ciebie i Twojej rodziny w każdym pomieszczeniu apartamentowców. Zastosowanie nowych technologii sprawiło, że budynki na osiedlu Parkowe Maślice są energooszczędne. Modernistyczna architektura nie tylko cieszy oko, ale również ułatwia życie. Warto przyjrzeć się z bliska poszczególnym markom, które przyczyniły się do sukcesu nowego osiedla we Wrocławiu.

pmmm

Na szczególną uwagę zasługują energooszczędne stropy ze zintegrowaną funkcją ogrzewania i chłodzenia oraz bezwłóknowa, i niepalna izolacja piankowa. Wszystkie budynki w Parkowych Maślicach oszczędzają energię, dzięki zastosowaniu pianki poliuretanowej i łączników termoizolacyjnych oraz logotermy firmy Meibes – węzła cieplnego, dzięki któremu mieszkańcy płacą tylko za ciepło wykorzystywane na własny użytek.Bezpieczeństwo na wysokim poziomie w Parkowych Maślicach zapewniają schody firmy Dennert. Pozwalają stworzyć w apartamencie przytulny klimat. Skuteczna izolacja akustyczna dostosowana do każdego rodzaju konstrukcji i montażu, skutecznie eliminuje hałas. Poszczególne elementy konstrukcji schodowej można łatwo zintegrować z systemem stropów. Takie dostosowanie zapewnia mieszkańcom bezawaryjną eksploatację i gwarantuje bezpieczeństwo.

Balkony w budownictwie mieszkaniowym od zawsze stanowią istotny element podnoszenia jakości mieszkania. Jeśli płyta balkonowa wykonana jest bez zastosowania termicznego rozdzielenia od ogrzewanego budynku, to w tym miejscu powstaje klasyczny mostek cieplny. Połączenia wykonane przy użyciu elementu Schöck Isokorb®, likwidują ryzyko kondensacji pary wodnej, powstawania pleśni i związanych z tym uszkodzeń budynku. Poza tym następuje istotne zmniejszenie strat energii w mieszkaniu.

Zachęcamy do nawiązania kontaktu:

tel. 731 203 203
biuro@parkowemaslice.pl
www.parkowemaslice.pl

CC