Home Dom Jak światłem złagodzić minimalistyczne wnętrze

Jak światłem złagodzić minimalistyczne wnętrze

Jak światłem złagodzić minimalistyczne wnętrze

Jeśli przed urządzeniem wnętrza w modernistycznym stylu masz obawy, że będzie zbyt chłodne i surowe, skorzystaj z prostego sposobu, który złagodzi minimalistyczny klimat – zastosuj odpowiednie oświetlenie.

Do minimalistycznego wnętrza dobierz światło, które otuli przestrzeń ciepłym odcieniem.  Możesz zastosować zarówno oświetlenie funkcjonalne, jak i ozdobne. Zarazem jednym jak i drugim z powodzeniem będziesz moderować atmosferę w domu. Ciepły strumień światła uzyskasz wieszając lampy, których wewnętrzna strona wypełniona jest odcieniami koloru żółtego. Możesz do tego wykorzystać lampę wiszącą Kula. Ich kuliste kształty złagodzą geometryczną formę mebli i wprowadzą słoneczny nastrój.

Lampa Alea_Black Red White

W modernistycznym wnętrzu, oprócz oświetlenia centralnego, warto stosować również dodatkowe źródła światła. Ich mniej intensywny strumień buduje bardziej przytulny klimat. Do oświetlenia dodatkowego możesz użyć  Optica. Klosz ze szkła w mlecznym kolorze da dyskretne światło, dzięki czemu  przyciemniony salon będzie przytulny i miły. Przyjmując gości, zapal mniejsze punkty świetlne np. kinkiety, które dają przyjemne, rozproszone światło, a także budują nastrój i dodają wnętrzu uroku. Spokojną aurę wprowadzisz do domu zapalając świece. Nic tak nie nada lirycznej nuty pokojowi, jak naturalny ogień. Oprócz wyjątkowego klimatu, świece wzbogacają przestrzeń również o zapach.Kinkiet Krabi_Black Red White

Światło wpływa na nasze samopoczucie i nadaje wnętrzu niepowtarzalny, łagodny  klimat, dlatego wybierz lampę, która sprosta twoim oczekiwaniom. Szeroki wybór oświetlenia znajdziesz w e-sklepie z dekoracjami Black Red White na stronie www.dekoracje.brw.com.pl.
 

***********

Black Red White to polska marka – wiodący producent i dystrybutor mebli oraz artykułów wyposażenia wnętrz na rynku rodzimym. Już od ponad 20 lat firma proponuje swoim Klientom wnętrza dające radość i polepszające jakość życia. W rozbudowanym portfolio jej produktów dostępne są meble pokojowe, kuchenne, tapicerowane, stoły, krzesła i materace. Wyróżnia je funkcjonalność, nowoczesne rozwiązania technologiczne oraz atrakcyjne i urozmaicone wzornictwo. Dopełnieniem bogatej oferty meblowej są dodatki – tekstylia, oświetlenie, dekoracje, dywany oraz akcesoria niezbędne w łazience, kuchni, garderobie i jadalni.

Grupę Black Red White tworzą 23 wyspecjalizowane spółki produkcyjne, handlowe i usługowe, w tym 11 podmiotów zagranicznych. Firma sprzedaje swoje produkty w 74 salonach firmowych oraz ponad 800 punktach partnerskich w całej Polsce. Asortyment marki Black Red White dostępny jest również w ponad 40 krajach świata, w tym na Ukrainie, Białorusi, Słowacji i Węgrzech, gdzie funkcjonują salony własne. Więcej informacji na stronie www.brw.com.pl.