Home Dom Jak urządzić ponadczasowe wnętrze?

Jak urządzić ponadczasowe wnętrze?

Jak urządzić ponadczasowe wnętrze?

Zmieniasz wystrój i chcesz, żeby Twoje meble za kilkanaście lat nadal wyglądały szykownie?

Postaw na klasyczne piękno, które nigdy nie wychodzi z mody. Jeśli preferujesz tradycyjne wzornictwo, a jednocześnie pragniesz, aby Twoja aranżacja pozostała zgodna z obowiązującymi trendami, poznaj kolekcję Natalia od Black Red White, która teraz dostępna jest w nowym, eleganckim kolorze modrzew sibiu jasny.

Meble z kolekcji Natalia doskonale sprawdzą się w stylowych i szykownych wnętrzach. Ozdobą klasycznych w formie brył są finezyjne, stylizowane ornamenty. Frezowane fronty, toczone nóżki oraz kunsztownie wykonane uchwyty tworzą wrażenie elegancji i okazałości.

Nowy, modrzewiowy wariant Natalii, to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy chcieliby optycznie powiększyć swoje mieszkanie. Aby uzyskać efekt rozświetlonego i przestronnego wnętrza, wystarczy wykorzystać jasną kolorystykę mebli, która nada mu również przyjemnej, pogodnej aury. Wyraźny rysunek drewna widoczny na frontach podkreśla ponadczasowy i unikatowy charakter kolekcji.System składa się aż z 29 elementów, dostępnych w dwóch wersjach kolorystycznych: wiśnia primavera oraz nowej – modrzew sibiu jasny. Modułowy charakter kolekcji pozwala na dowolne zestawianie brył, tak, aby można było urządzić wnętrze wedle własnego gustu i na miarę swoich potrzeb. Funkcjonalne zróżnicowanie poszczególnych elementów umożliwia aranżację dowolnej przestrzeni mieszkalnej. Salon może zyskać na elegancji dzięki wykorzystaniu pakownego toaletkę. Spośród dostępnych modułów z łatwością można wybrać także gustowne elementy do klasycznej jadalni bądź wykwintnego gabinetu.

Więcej informacji na temat kolekcji Natalia znaleźć można na stronie www.brw.com.pl.

***********

Black Red White to polska marka – wiodący producent i dystrybutor mebli oraz artykułów wyposażenia wnętrz na rynku rodzimym. Już od ponad 20 lat firma proponuje swoim Klientom wnętrza dające radość i polepszające jakość życia. W rozbudowanym portfolio jej produktów dostępne są meble pokojowe, kuchenne, tapicerowane, stoły, krzesła i materace. Wyróżnia je funkcjonalność, nowoczesne rozwiązania technologiczne oraz atrakcyjne i urozmaicone wzornictwo. Dopełnieniem bogatej oferty meblowej są dodatki – tekstylia, oświetlenie, dekoracje, dywany oraz akcesoria niezbędne w łazience, kuchni, garderobie i jadalni.

Grupę Black Red White tworzą 23 wyspecjalizowane spółki produkcyjne, handlowe i usługowe, w tym 11 podmiotów zagranicznych. Firma sprzedaje swoje produkty w 74 salonach firmowych oraz ponad 800 punktach partnerskich w całej Polsce. Asortyment marki Black Red White dostępny jest również w ponad 40 krajach świata, w tym na Ukrainie, Białorusi, Słowacji i Węgrzech, gdzie funkcjonują salony własne.

Więcej informacji na stronie www.brw.com.pl.