Home Dom Kolekcja Possi od Black Red White nagrodzona Złotą Villą 2015

Kolekcja Possi od Black Red White nagrodzona Złotą Villą 2015

Kolekcja Possi od Black Red White nagrodzona Złotą Villą 2015

Innowacyjna kolekcja Black Red White otrzymała prestiżowe odznaczenie Złota Villa 2015. Nagroda została przyznana w kategorii najlepsze meble modułowe w konkursie branżowym organizowanym przez miesięcznik Villa.

Złota Villa 2015

Redakcja miesięcznika Villa już po raz szósty zorganizowała konkurs na najlepsze produkty branży wnętrzarskiej. Tegoroczna edycja poddawała ocenie nowości z wielu kategorii, takich jak meble pokojowe, łazienkowe, kuchenne, dodatki, tkaniny czy podłogi. Wśród produktów wnętrzarskich niemających sobie równych znalazł się pionierski system Possi, który daje możliwości indywidualnego projektowania unikatowych mebli. Nowość w portfolio Black Red White została wyróżniona w kategorii meble modułowe za nieograniczone możliwości wyboru i swobodę aranżowania spersonalizowanego wnętrza. Wymarzone meble można projektować przez stronę internetową oraz w wybranych salonach.

Kolekcja Possi Black Red White„Tytuł Złota Villa 2015 przyznany kolekcji Possi to dla nas ważne wyróżnienie i symbol uznania ze strony branży wnętrzarskiej. Nagroda dla przełomowego systemu to z pewnością także dobra prognoza dla naszej wyjątkowej kolekcji. Jesteśmy przekonani, że w 2015 roku system podbije serca Polaków. Possi wpisuje się w nowoczesny trend personalizacji dostępnych produktów, ale i rozwija go, ponieważ pozwala na dokonywanie wyborów za pośrednictwem internetu. To nasz ukłon w stronę klientów, którzy cenią sobie indywidualizm i jednocześnie wygodę zakupów” – mówi Dyrektor Marketingu Black Red White Tomasz Jędraszczyk.

Więcej informacji na temat kolekcji Possi wyróżnionej Złotą Villą 2015 znaleźć można na stronie www.brw.com.pl.

***********

Black Red White to polska marka – wiodący producent i dystrybutor mebli oraz artykułów wyposażenia wnętrz na rynku rodzimym. Już od ponad 20 lat firma proponuje swoim Klientom wnętrza dające radość i polepszające jakość życia. W rozbudowanym portfolio jej produktów dostępne są meble pokojowe, kuchenne, tapicerowane, stoły, krzesła i materace. Wyróżnia je funkcjonalność, nowoczesne rozwiązania technologiczne oraz atrakcyjne i urozmaicone wzornictwo. Dopełnieniem bogatej oferty meblowej są dodatki – tekstylia, oświetlenie, dekoracje, dywany oraz akcesoria niezbędne w łazience, kuchni, garderobie i jadalni.

Grupę Black Red White tworzą 23 wyspecjalizowane spółki produkcyjne, handlowe i usługowe, w tym 11 podmiotów zagranicznych. Firma sprzedaje swoje produkty w 74 salonach firmowych oraz ponad 800 punktach partnerskich w całej Polsce. Asortyment marki Black Red White dostępny jest również w ponad 40 krajach świata, w tym na Ukrainie, Białorusi, Słowacji i Węgrzech, gdzie funkcjonują salony własne. Więcej informacji na stronie www.brw.com.pl.