Komody Black Red White aż 30% taniej!


Marzysz o praktycznie zaaranżowanej przestrzeni, w której wszystkie domowe przedmioty mają swoje miejsce? Zadbaj o miły i przytulny dom z Black Red White. Teraz wszystkie komody można kupić aż 30 % taniej. Promocja trwa tylko do 8 grudnia.

Komody Black Red White 30% taniej 450x700

Komoda to jeden z najbardziej uniwersalnych mebli, który doskonale sprawdza się w salonie, sypialni, jadalni, pokoju młodzieżowym oraz przedpokoju. Łączy w sobie zarówno funkcję przechowywania, jak i organizacji książek, płyt, dokumentów oraz domowych tekstyliów i garderoby. Jest także silnym akcentem, nadającym wnętrzu odpowiedni charakter: nowoczesny lub bardziej tradycyjny, wedle upodobań domowników.

Oferta komód Black Red White obejmuje meble nie tylko w różnych wariantach stylistycznych, ale również w najróżniejszych wzorach i wymiarach. Klienci mają do wyboru modele wyposażone w szuflady lub półki oraz komody z przeszklonymi witrynami, na których można eksponować pamiątki lub porcelanę. Szafki posiadają również nowoczesne rozwiązania podnoszące codzienny komfort użytkowania, takie jak prowadnice o podwyższonym standardzie, dzięki którym szuflady domykają się cicho i delikatnie, energooszczędne oświetlenie LED czy bezpieczne szkło hartowane w witrynach.

 

Ceny wszystkich komód Black Red White będą niższe o 30% jedynie do 8 grudnia. Więcej szczegółów na temat promocji dostępnych jest na stronie www.brw.com.pl oraz w salonach.

***********

Black Red White to polska marka – wiodący producent i dystrybutor mebli oraz artykułów wyposażenia wnętrz na rynku rodzimym. Już od ponad 20 lat firma proponuje swoim Klientom wnętrza dające radość i polepszające jakość życia. W rozbudowanym portfolio jej produktów dostępne są meble pokojowe, kuchenne, tapicerowane, stoły, krzesła i materace. Wyróżnia je funkcjonalność, nowoczesne rozwiązania technologiczne oraz atrakcyjne i urozmaicone wzornictwo. Dopełnieniem bogatej oferty meblowej są dodatki – tekstylia, oświetlenie, dekoracje, dywany oraz akcesoria niezbędne w łazience, kuchni, garderobie i jadalni.

Grupę Black Red White tworzą 23 wyspecjalizowane spółki produkcyjne, handlowe i usługowe, w tym 11 podmiotów zagranicznych. Firma sprzedaje swoje produkty w 74 salonach firmowych oraz ponad 800 punktach partnerskich w całej Polsce. Asortyment marki Black Red White dostępny jest również w ponad 40 krajach świata, w tym na Ukrainie, Białorusi, Słowacji i Węgrzech, gdzie funkcjonują salony własne. Więcej informacji na stronie www.brw.com.pl.