Komody Black Red White tańsze o 25%!


Najskuteczniejszym sposobem na zachowanie porządku w domowej przestrzeni jest wyposażenie mieszkania w praktyczne meble. Pojemne i efektowne komody w Black Red White można teraz kupić aż o 25% taniej. Promocja trwa tylko do 24 lutego.

Komody to jedne z najbardziej funkcjonalnych mebli. Różnorodność wariantów ich budowy pozwala na łatwe dopasowanie optymalnego modelu mebla do wielkości pokoju i potrzeb użytkownika. Komoda łączy w sobie zarówno funkcję przechowywania, jak i organizacji, więc doskonale sprawdzi się w każdym domowym pomieszczeniu.

Komody Black Red White tańsze o 25%! 450x600

Black Red White daje swoim Klientom wiele możliwości wyboru komód o najróżniejszych wzorach i wymiarach. Urozmaicona stylistycznie oferta pozwala na zaaranżowanie wnętrza dostosowanego do gustu i potrzeb domowników oraz utrzymanie porządku na co dzień. Meble Black Red White wyposażone są w nowoczesne rozwiązania podnoszące codzienny komfort użytkowania, takie jak prowadnice o podwyższonym standardzie, dzięki którym szuflady domykają się cicho, energooszczędne oświetlenie LED czy bezpieczne szkło hartowane w witrynach.

Ceny wybranych modeli komód Black Red White będą niższe o 25% jedynie do 24 lutego. Więcej szczegółów na temat promocji znaleźć można na stronie www.brw.com.pl oraz w salonach.

***********

Black Red White to polska marka – wiodący producent i dystrybutor mebli oraz artykułów wyposażenia wnętrz na rynku rodzimym. Już od ponad 20 lat firma proponuje swoim Klientom wnętrza dające radość i polepszające jakość życia. W rozbudowanym portfolio jej produktów dostępne są meble pokojowe, kuchenne, tapicerowane, stoły, krzesła i materace. Wyróżnia je funkcjonalność, nowoczesne rozwiązania technologiczne oraz atrakcyjne i urozmaicone wzornictwo. Dopełnieniem bogatej oferty meblowej są dodatki – tekstylia, oświetlenie, dekoracje, dywany oraz akcesoria niezbędne w łazience, kuchni, garderobie i jadalni.

Grupę Black Red White tworzą 22 wyspecjalizowane spółki produkcyjne, handlowe i usługowe, w tym 11 podmiotów zagranicznych. Firma sprzedaje swoje produkty w 74 salonach firmowych oraz ponad 800 punktach partnerskich w całej Polsce. Asortyment marki Black Red White dostępny jest również w ponad 40 krajach świata, w tym na Ukrainie, Białorusi, Słowacji i Węgrzech, gdzie funkcjonują salony własne. Więcej informacji na stronie www.brw.com.pl.