Home Dom Kubistyczna wygoda

Kubistyczna wygoda

Kubistyczna wygoda

Odrzucenie reguł klasycznej perspektywy przynosi ciekawe efekty.  Elementy kolekcji Tebe zaprojektowano na linii trapezu. Po odwróceniu podstaw bryły projektanci uzyskali wrażenie lekkości i minimalistycznej prostoty.

 

Kolekcja Tebe Marmorin Prestige Collection to zaproszenie do kubistycznej zabawy z symetrią i przestrzenią. Produkty utrzymane są w klimacie szlachetnej prostoty i minimalizmu. Czyste, klasyczne linie i  doskonale wyważone proporcje łączą ciekawy design z komfortem użytkowania. Kolekcję tworzą trzy typy wanien:  Tebe I, Tebe II i Tebe III, dwie stojące umywalki: Tebe 550 i Tebe 700 oraz kwadratowy brodzik.

Tebe przełamuje stare  zasady projektowania wanien. Wnosi innowację w sferze konstrukcji. Kąt nachylenia oparcia wynika wprost z analizy potrzeb klienta, oscyluje wokół przyjemności kąpieli i relaksu w zaciszu łazienki. Osoba leżąca w wannie ma możliwość przyjęcia optymalnie wygodnej pozycji. Komfort użytkowania dodatkowo podnosi zastosowany materiał, którego gładka powierzchnia nabiera temperatury otoczenia. Kolekcja Tebe to prawdziwy popis możliwości tworzywa, które pozwala kształtować się zgodnie z koncepcją i ideą projektanta. Daje swobodę w kreowaniu innowacyjnych kształtów, dotychczas niedostępnych dla kolekcji wyposażenia łazienek.

O funkcjonalności kolekcji świadczy również jej uniwersalizm. Wyważony, czysty design świetnie sprawdza się w różnych typach wnętrz, zarówno tych hołdujących  duchowi modernizmu i szlachetnego minimalizmu, jak w łazienkach o ciepłym designie, bliższym wzornictwu skandynawskiemu. 

Projekt: Jędrzak Design

Producent: Marmoin

 

 

TEBE_01