Home Dom Lampki, organizery, pudła – jak funkcjonalnie wyposażyć pokój ucznia

Lampki, organizery, pudła – jak funkcjonalnie wyposażyć pokój ucznia

Lampki, organizery, pudła – jak funkcjonalnie wyposażyć pokój ucznia

Pokój dziecka to jego królestwo – tam trzyma swoje rzeczy, bawi się i uczy, spędza wolny czas i zaprasza kolegów. Utrzymanie ładu w takiej przestrzeni to nie lada wyzwanie! Istnieją jednak sprytne i funkcjonalne rozwiązania, dzięki którym pokój  ucznia będzie dobrze zorganizowanym wnętrzem, a wszystkie przedmioty będą miały swoje miejsce.

Dla rodziców nie jest tajemnicą, że miejsce nauki musi być odpowiednio doświetlone. Wybór najlepszego źródła światła powinien zależeć od aranżacji przestrzeni i tego, gdzie dziecko najbardziej lubi uczyć się i czytać. W ofercie Eye, który daje żywe, intensywne światło.

Black Red White plafon Eye

Dzieci lubią otaczać się przedmiotami: zabawkami, książkami, grami, pamiątkami, własnymi zbiorami. Dzięki temu rozwijają swoje zainteresowania i budują indywidualny świat. Jeśli chcemy pomóc młodym członkom rodziny utrzymać porządek, warto wyposażyć pokój ucznia w praktyczne i pojemne pudła, w których może pomieścić swoje skarby. W zależności od gustu właściciela pokoju i stylu wnętrza, wybierać można spośród wielu wariantów stylistycznych, jak klasyczne motywy roślinne pudełek Deco.

Black Red White pudło FloralW utrzymaniu ładu i porządku w pokoju ucznia bardzo pomocne są różnego typu organizery. Dzięki nim nie tylko łatwiej jest znaleźć w pośpiechu potrzebną rzecz, ale również wyrobić u młodego człowieka dobry nawyk segregacji i porządkowania przedmiotów w swoim otoczeniu. W tym celu przydatne będą organizery koszyki Natural.

Black Red White szuflada Golden

Więcej inspiracji od Black Red White można znaleźć na Facebooku.

***********

Black Red White to polska marka – wiodący producent i dystrybutor mebli oraz artykułów wyposażenia wnętrz na rynku rodzimym. Już od ponad 20 lat firma proponuje swoim Klientom wnętrza dające radość i polepszające jakość życia. W rozbudowanym portfolio jej produktów dostępne są meble pokojowe, kuchenne, tapicerowane, stoły, krzesła i materace. Wyróżnia je funkcjonalność, nowoczesne rozwiązania technologiczne oraz atrakcyjne i urozmaicone wzornictwo. Dopełnieniem bogatej oferty meblowej są dodatki – tekstylia, oświetlenie, dekoracje, dywany oraz akcesoria niezbędne w łazience, kuchni, garderobie i jadalni.

Grupę Black Red White tworzą 22 wyspecjalizowane spółki produkcyjne, handlowe i usługowe, w tym 11 podmiotów zagranicznych. Firma sprzedaje swoje produkty w 74 salonach firmowych oraz ponad 800 punktach partnerskich w całej Polsce. Asortyment marki Black Red White dostępny jest również w ponad 40 krajach świata, w tym na Ukrainie, Białorusi, Słowacji i Węgrzech, gdzie funkcjonują salony własne. Więcej informacji na stronie www.brw.com.pl.