Magnetyczne spojrzenie do wnętrza


Nowoczesne wzornictwo, wyjątkowa odporność na ścieranie, najmodniejsze trójwymiarowe dekory i satynowe przeszklenia oraz solidna konstrukcja. Magnetic, nowa kolekcja wewnętrznych skrzydeł ramowych marki Classen jest już na rynku. Renomowany producent podłóg i stolarki otworowej oferuje nową linię drzwi, która umożliwi magnetyczne spojrzenie do wnętrza naszych domów i mieszkań.

 

– Bez względu na zmieniające się trendy na rynku wyposażenia wnętrz, zawsze będziemy zwracać uwagę na wykonanie, design i kolor mówi Anna Lipus, Kierownik marketingu i reklamy w Classen – Nowa kolekcja ramowych skrzydeł drzwiowych Magnetic to modele wyjątkowo odporne na ścieranie. Wysoka jakość wykonania idzie tu w parze z ciekawym designem. Drzwi Magnetic polecamy do nowoczesnych wnętrz, choć i tym zaaranżowanym w sposób klasyczny również dodadzą szyku – dodaje.

 

Kolekcja Magnetic składa się z ośmiu oryginalnych modeli, które dostępne są w trzech imitujących okleiny naturalne dekorach ryflowanych dopasowanych do kolekcji paneli podłogowych Discovery: jesion grafitowy ryflowany i jesion śnieżny ryflowany oraz w czterech dekorach trójwymiarowych: dąb bagienny, dąb olejowany, dąb palony i jesion biały. Dekory 3D Classen coraz lepiej imitują fornir. W ten sposób uzyskujemy efekt porów synchronicznych, które stanowią strukturę optyczną, czyli widoczną dla ludzkiego oka. Pory zsynchronizowane z rysunkiem słojów optycznie je uwypuklają, przez co powstaje efekt trójwymiarowości.

 

W zależności od modelu drzwi uatrakcyjnione zostały przeszkleniami, od pojedynczych do przewijających się na całej płaszczyźnie skrzydła. Szyby satynowe umożliwiają odpowiednią grę światłem, dzięki czemu pomieszczenia zyskują na atrakcyjności. Ósmy model to pełne skrzydło ozdobione płycinami w tym samym kolorze, które – ze względu na większą prywatność i spokój, jaki zapewniają – sprawdzą się zarówno w pokojach służących do pracy, jak i w sypialniach.

 

Skrzydła drzwiowe Magnetic wykonane są z elementów ramowych z płyty MDF, okleinowanej dekorami „Classen Primo”, „Classen Iridium” lub „Classen 3D Look”, co czyni je znacznie bardziej odpornymi na ścieranie, działanie promieni UV i uszkodzenia mechaniczne.

 

Sugerowana cena detaliczna skrzydła drzwiowego Magnetic: od 521,52 zł brutto

 

# # #

Classen jest wiodącą marką wyrobów drewnianych i drewnopochodnych w Europie. Na polskim rynku firma reprezentowana jest przez spółkę CLASSEN-POL SA, a jej główna siedziba mieści się w Rybniku-Zwonowicach. Szeroka gama produktów firmy obejmuje oprócz paneli podłogowych również drzwi, ościeżnice oraz materiały wykończeniowe.

 

Więcej informacji o firmie Classen można uzyskać pod adresem www.classen.pl