Home Dom Majowe inspiracje w 20 ratach 0% w Black Red White

Majowe inspiracje w 20 ratach 0% w Black Red White

Majowe inspiracje w 20 ratach 0% w Black Red White

Modne i wygodne wnętrze domu możesz urządzić taniej dzięki majowej promocji w Black Red White. Dla Klientów przygotowano obniżki cen asortymentu oraz wygodny system 20 rat 0%. Atrakcyjne oferty czekają do 25 maja.

Majowe inspiracje w 20 ratach 0% w Black Red White 600x800

Urządzanie salonu, sypialni czy pokoju młodzieżowego nie musi wiązać się z dużymi wydatkami. Dzięki Black Red White aranżacja nowoczesnego wnętrza z charakterem może być tania i wygodna. Do 25 maja Klienci mogą korzystać z obniżek cen, a płatność za zakupy rozłożyć na 20 nieoprocentowanych rat, bez prowizji i bez pierwszej wpłaty.

W majowej ofercie promocyjnej Black Red White Klienci znajdą asortyment do wyposażenia salonu z kolekcji Nepo. Promocyjną ofertą objęte są także meble sypialniane i zestawy wypoczynkowe oraz wybrane kolekcje mebli kuchennych Junona Line, Family Line i Senso Kitchens.Klienci planujący duże zakupy mogą skorzystać z wygodnego systemu ratalnego. Płatność za zakupy można rozłożyć na 20 rat 0% bez prowizji i bez pierwszej wpłaty. Więcej informacji na temat promocji Black Red White znaleźć można na stronie www.brw.com.pl.

***********

Black Red White to polska marka – wiodący producent i dystrybutor mebli oraz artykułów wyposażenia wnętrz na rynku rodzimym. Już od ponad 20 lat firma proponuje swoim Klientom wnętrza dające radość i polepszające jakość życia. W rozbudowanym portfolio jej produktów dostępne są meble pokojowe, kuchenne, tapicerowane, stoły, krzesła i materace. Wyróżnia je funkcjonalność, nowoczesne rozwiązania technologiczne oraz atrakcyjne i urozmaicone wzornictwo. Dopełnieniem bogatej oferty meblowej są dodatki – tekstylia, oświetlenie, dekoracje, dywany oraz akcesoria niezbędne w łazience, kuchni, garderobie i jadalni.

Grupę Black Red White tworzą 22 wyspecjalizowane spółki produkcyjne, handlowe i usługowe, w tym 11 podmiotów zagranicznych. Firma sprzedaje swoje produkty w 74 salonach firmowych oraz ponad 800 punktach partnerskich w całej Polsce. Asortyment marki Black Red White dostępny jest również w ponad 40 krajach świata, w tym na Ukrainie, Białorusi, Słowacji i Węgrzech, gdzie funkcjonują salony własne. Więcej informacji na stronie www.brw.com.pl.