Home Dom Meble bez VAT w Black Red White

Meble bez VAT w Black Red White

Meble bez VAT w Black Red White

Inspirujące pomysły na urządzenie wygodnego mieszkania dostępne są teraz w ulubionej promocji Klientów Black Red White „Meble bez VAT”. Dzięki atrakcyjnej akcji promocyjnej łatwo kompleksowo wyposażyć mieszkanie i nie przepłacać!

Jedynie do 11 lutego możesz urządzić swoje wymarzone mieszkanie i jednocześnie zaoszczędzić przy tym wartość podatku VAT. W bogatym asortymencie Black Red White znajdziesz meble do salonu, sypialni, kuchni i jadalni, w najróżniejszych kolorach i wariantach stylistycznych. Promocyjna oferta obejmuje nie tylko meble pokojowe, ale także kuchnie na wymiar Senso Kitchens. Ta efektowna zabudowa pozwoli na urządzenie nowoczesnej i ergonomicznej kuchni. Niższe ceny na meble kuchenne Senso Kitchens obowiązują aż do 24 lutego.

Meble bez VAT w Black Red White_600x450Promocja „Meble bez VAT” obowiązuje od 5 do 11 lutego 2015, a kuchnie na wymiar Senso Kitchens można nabyć w niższych cenach aż do 24 lutego 2015. Więcej szczegółów znaleźć można na stronie www.brw.com.pl oraz w salonach.

***********

Black Red White to polska marka – wiodący producent i dystrybutor mebli oraz artykułów wyposażenia wnętrz na rynku rodzimym. Już od ponad 20 lat firma proponuje swoim Klientom wnętrza dające radość i polepszające jakość życia. W rozbudowanym portfolio jej produktów dostępne są meble pokojowe, kuchenne, tapicerowane, stoły, krzesła i materace. Wyróżnia je funkcjonalność, nowoczesne rozwiązania technologiczne oraz atrakcyjne i urozmaicone wzornictwo. Dopełnieniem bogatej oferty meblowej są dodatki – tekstylia, oświetlenie, dekoracje, dywany oraz akcesoria niezbędne w łazience, kuchni, garderobie i jadalni.

Grupę Black Red White tworzą 23 wyspecjalizowane spółki produkcyjne, handlowe i usługowe, w tym 11 podmiotów zagranicznych. Firma sprzedaje swoje produkty w 74 salonach firmowych oraz ponad 800 punktach partnerskich w całej Polsce. Asortyment marki Black Red White dostępny jest również w ponad 40 krajach świata, w tym na Ukrainie, Białorusi, Słowacji i Węgrzech, gdzie funkcjonują salony własne. Więcej informacji na stronie www.brw.com.pl.