Home Dom Nowa kolekcja Gent od Black Red White – klasyka z nowoczesnymi rozwiązaniami

Nowa kolekcja Gent od Black Red White – klasyka z nowoczesnymi rozwiązaniami

Nowa kolekcja Gent od Black Red White – klasyka z nowoczesnymi rozwiązaniami

Salon jest wizytówką domu i wnętrzem, w którym spędza się najwięcej czasu. Modny i komfortowy pokój dzienny, urządzony z wykorzystaniem nowej kolekcji Black Red White staje się oryginalnym miejscem relaksu i rozrywki. Nowoczesne rozwiązania skryte pod klasycznymi frontami mebli sprawią, że polubisz swój salon jeszcze bardziej!

Unikatowy charakter systemu Gent bazuje na rysunku słojów drewna oraz jego wyrazistej fakturze w uniwersalnym i efektownym kolorze dąb stirling. Minimalistyczna stylistyka mebli opiera się na prostocie kształtu i braku zbędnych zdobień. Drewniane nóżki mebli oraz szklane półki i przeszklenia witryn dodają bryłom lekkości i uroku.

Nowa kolekcja Gent od Black Red White 2 

System został wyposażony w nowoczesne rozwiązania, które podnoszą komfort codziennego użytkowania. Równomierne i ciche domykanie frontów oraz szuflad nie zmąci popołudniowego spokoju, a delikatne ledowe podświetlenie półek wprowadzi do wnętrza przytulną atmosferę.

Nowa kolekcja Gent od Black Red White 3Modułowy charakter kolekcji Gent pozwala na swobodne zestawianie ze sobą brył i tworzenie unikalnych i funkcjonalnych aranżacji domowych wnętrz. System Gent składa się z 10 elementów w wersji kolorystycznej dąb stirling. Praktyczne szafki RTV pomogą uporządkować pokojową przestrzeń, a całość uzupełnią ława, ławka i stół Brussel.

Nowa kolekcja Gent od Black Red White 9

Więcej nowości od Black Red White można znaleźć w nowym www.brw.com.pl.

***********

Black Red White to polska marka – wiodący producent i dystrybutor mebli oraz artykułów wyposażenia wnętrz na rynku rodzimym. Już od ponad 20 lat firma proponuje swoim Klientom wnętrza dające radość i polepszające jakość życia. W rozbudowanym portfolio jej produktów dostępne są meble pokojowe, kuchenne, tapicerowane, stoły, krzesła i materace. Wyróżnia je funkcjonalność, nowoczesne rozwiązania technologiczne oraz atrakcyjne i urozmaicone wzornictwo. Dopełnieniem bogatej oferty meblowej są dodatki – tekstylia, oświetlenie, dekoracje, dywany oraz akcesoria niezbędne w łazience, kuchni, garderobie i jadalni.

Grupę Black Red White tworzą 22 wyspecjalizowane spółki produkcyjne, handlowe i usługowe, w tym 11 podmiotów zagranicznych. Firma sprzedaje swoje produkty w 74 salonach firmowych oraz ponad 800 punktach partnerskich w całej Polsce. Asortyment marki Black Red White dostępny jest również w ponad 40 krajach świata, w tym na Ukrainie, Białorusi, Słowacji i Węgrzech, gdzie funkcjonują salony własne. Więcej informacji na stronie www.brw.com.pl.