Nowa kolekcja Moden od Black Red White


Piękny i komfortowy salon to domowa ostoja po ciężkim dniu i miejsce spotkań. Urządzenie modnego i funkcjonalnego pokoju dziennego z wykorzystaniem nowej kolekcji Moden od Black Red White gwarantuje oryginalny efekt wizualny i zachwyt gości. Pozbawiony zdobnych detali design mebli wykorzystuje estetyczną wartość naturalnego rysunku drewna.

Moden Black Red White pokój dzienny 

Kolekcja Moden to nowa propozycja dla osób ceniących uporządkowane przestrzenie o interesującym wystroju. System oferuje zróżnicowane układy otwartych półek i zamkniętych szafek, które dają dowolność i swobodę w przechowywaniu najróżniejszych domowych akcesoriów. Modułowy charakter brył – regałów, komód i szaf –pozwala zestawiać meble według potrzeb i oczekiwać domowników oraz dostosować aranżację do metrażu wnętrza.

Moden Black Red White pokój dzienny_2

Minimalistyczny styl kolekcji sprawia, że geometryczne formy oraz nowoczesne bezuchwytowe fronty, doskonale korespondują z pięknymi poziomymi rysami słojów. System Moden składa się z 14 elementów. Korpusy mebli dostępne są w kolorze szary wolfram, natomiast fronty dostępne są w 2 wybarwieniach: dąb san remo jasny oraz orzech kolumbia.

Moden Black Red White pokój dzienny_3

Więcej nowości od Black Red White można znaleźć w nowym Katalogu 2015 oraz na stronie www.brw.com.pl.

***********

Black Red White to polska marka – wiodący producent i dystrybutor mebli oraz artykułów wyposażenia wnętrz na rynku rodzimym. Już od ponad 20 lat firma proponuje swoim Klientom wnętrza dające radość i polepszające jakość życia. W rozbudowanym portfolio jej produktów dostępne są meble pokojowe, kuchenne, tapicerowane, stoły, krzesła i materace. Wyróżnia je funkcjonalność, nowoczesne rozwiązania technologiczne oraz atrakcyjne i urozmaicone wzornictwo. Dopełnieniem bogatej oferty meblowej są dodatki – tekstylia, oświetlenie, dekoracje, dywany oraz akcesoria niezbędne w łazience, kuchni, garderobie i jadalni.

Grupę Black Red White tworzą 22 wyspecjalizowane spółki produkcyjne, handlowe i usługowe, w tym 11 podmiotów zagranicznych. Firma sprzedaje swoje produkty w 74 salonach firmowych oraz ponad 800 punktach partnerskich w całej Polsce. Asortyment marki Black Red White dostępny jest również w ponad 40 krajach świata, w tym na Ukrainie, Białorusi, Słowacji i Węgrzech, gdzie funkcjonują salony własne. Więcej informacji na stronie www.brw.com.pl.