Nowa wizja wnętrza z nowym kolorem kolekcji Indiana


Meble z kolekcji Indiana Black Red White nadają wnętrzu niepowtarzalny charakter. Doskonale sprawdzą się w pomieszczeniu, które ma pełnić funkcje miejsca pracy, nauki oraz odpoczynku. Moduły urozmaicone uchwytami i okuciami o ciekawej formie dostępne są aż w 25 wariantach, a od teraz również w nowym kolorze sosna canyon. Dzięki nim zaaranżujesz wnętrze mieszkania dokładnie tak, jak podpowiada wyobraźnia!

Kolekcja Indiana Black Red White w białym wybarwieniu

Kolekcja Indiana dotychczas dostępna była w wybarwieniach dąb sutter i sosna antyczna. Teraz paleta dostępnych wybarwień powiększyła się o kolejny odcień – sosna canyon. Nowe wybarwienie stwarza doskonałą okazję do skomponowania modnej aranżacji pomieszczenia. Meble w jasnych kolorach optycznie powiększają przestrzeń i wprowadzają do wnętrza pogodną aurę. Wyraźny rysunek drewna widoczny na frontach mebli oraz nietuzinkowe metalowe okucia i uchwyty dopełniają oryginalny styl kolekcji.

Unikatowe wzornictwo w połączeniu z funkcjonalnymi pomysłami na organizację i przechowywanie przedmiotów to ciekawa propozycja na urządzenie pokoju młodzieżowego, gabinetu, salonu czy przedpokoju. Dzięki modułom o zróżnicowanych wymiarach i funkcjach w prosty i przyjemny sposób można zaaranżować przestrzeń o dowolnej powierzchni zgodnie z własnym pomysłem. Wśród 25 brył, które można swobodnie ze sobą zestawiać, dostępne są: szafy, regały, szafki, komody, łóżka, krzesła, biurka, kufer, witryna, szafka nocna, ława, lustro oraz wieszak.

Skrzynia z kolekcji Indiana Black Red White Komoda z kolekcji Indiana Black Red White Komoda z kolekcji Indiana Black Red White 2

 

Niekonwencjonalna aranżacja wnętrza z kolekcją Indiana w nowej kolorystyce zachwyci wszystkich gości, a domowników wprowadzi w dobry nastrój i natchnie do kreatywnych i pasjonujących zabaw.

Więcej informacji na temat nowego wybarwienia kolekcji Indiana znaleźć można na stronie www.brw.com.pl.

***********

Black Red White to polska marka – wiodący producent i dystrybutor mebli oraz artykułów wyposażenia wnętrz na rynku rodzimym. Już od ponad 20 lat firma proponuje swoim Klientom wnętrza dające radość i polepszające jakość życia. W rozbudowanym portfolio jej produktów dostępne są meble pokojowe, kuchenne, tapicerowane, stoły, krzesła i materace. Wyróżnia je funkcjonalność, nowoczesne rozwiązania technologiczne oraz atrakcyjne i urozmaicone wzornictwo. Dopełnieniem bogatej oferty meblowej są dodatki – tekstylia, oświetlenie, dekoracje, dywany oraz akcesoria niezbędne w łazience, kuchni, garderobie i jadalni.

Grupę Black Red White tworzą 23 wyspecjalizowane spółki produkcyjne, handlowe i usługowe, w tym 11 podmiotów zagranicznych. Firma sprzedaje swoje produkty w 74 salonach firmowych oraz ponad 800 punktach partnerskich w całej Polsce. Asortyment marki Black Red White dostępny jest również w ponad 40 krajach świata, w tym na Ukrainie, Białorusi, Słowacji i Węgrzech, gdzie funkcjonują salony własne. Więcej informacji na stronie www.brw.com.pl.